sex hikaye

Játékfilmesekkel tárgyaltak a kormány képviselői

a topikot nyitotta: zacherlászló | 2011. február 9. szerda, 19:31

rendezés  


egy oldalon
4-1  /  4


 
2011. február 10. csütörtök, 13:04 4. | cty
Legyen a szemle április 1-én.
 
2011. február 10. csütörtök, 10:36 3. | filmhu

kedves fórumozók,

kérjük, hogy a filmhu moderálási elveit betartva tartózkodjatok a névtelen és nevesített trágár minősítésektől, káromkodásoktól, mert néhol bántja a szemünket.

köszönjük,

filmhu szerk.
 
2011. február 9. szerda, 23:26 2. | Harvey Weingard

Kedves Mészáros Márta!

 

Akkor mi a pék faszát tart járható útnak?

 

Kezdem már unni ezt a magyar mentalitást.

Önök, mint liberálisok egy-az-egyben alkalmazzák a Fidesz szánalmas politikáját.

- A jelenlegi vezetés mondjon le, mert ő hibás. Majd mi kiállítunk egy új vezetést azokból, akik nem tudták, hogy az előző vezetés lopott.

- A rendszer, amit ki akarnak építeni nem jó. De jobbat nem mondunk.

- A támogatás nekünk jár. Mások éheznek az országban, és mi semmilyen eredményt nem tudunk felmutatni, de egyre több és több pénz JÁR nekünk, mert mi ezt megbeszéltük. Üvegzseb? Az mi? Minek?

 

Ügyvédet fogadni, azt van energiájuk.

 

Kamerát fogni, és filmezni, azt nincs.

 

Kedves Márta!

 

Hol van az a 8 milliárd forint?

Egy részük a filmekben, én is tudom. (és most hagyjuk, hogy milyen filmekben, mert arra nem sok okunk van büszkének lenni)

De a többi hol van?

Nyugodtan kimondhatná végre valaki, hogy milyen jól éltek belőle egyesek filmkészítés helyett.

 

Szóval kedves Márta!

 

Ön nem politikus.

Menjen vissza az "ekéje" mellé. Még az is lehet, hogy ott tudna értékeset alkotni. De a dumát meg a gondolkodást hagyja olyan emberekre, akik nem csak ugyanazt tudják folyton hajtogatni, vagy ön is úgy jár, mint Szíjjártó Péter...

 

Csak nem lesz akkora fizetése cserébe, hogy hülyeségeket beszél...

 
2011. február 9. szerda, 19:31 1. | zacherlászló

A rendező elmondása szerint visszautasítják a "Kőrösi Zoltán-féle kommunikációt", vagyis azt, hogy az MMKA 2009 végén hivatalba lépett elnöke túlzottan a közalapítvány kötelezettségállományának kommunikálására helyezte a hangsúlyt.

Világos. Kőrösi a hibás!


nka emblema 2012