sex hikaye

Bakkermann

a topikot nyitotta: filmhuadmin | 2008. április 10. csütörtök, 22:38

rendezés  


egy oldalon
3-1  /  3


 
2008. április 12. szombat, 17:07 3. | filmhus
Elnézést, de Szőke sosem csinált összeszedett, forgatókönyvvel rendelkező filmeket. Most is csak hozta a formáját. Nekem kiütésem van, ha meglátom a Badárt.
 
2008. április 11. péntek, 21:28 2. | screen
A VICC az hogy az ilyen "mozgóképes valamik" elkészülhetnek...

A MISZTIKUM pedig az hogy ezt miért "szőke kapitány" csinálhatja meg.(többek között..)

Adjatok egy kamerát, csinálok "valamit" a nagyfateromról.. Érdekes figura az öreg. Nagyot hall, és rosszúl lát... ebben vagy egy-két "minimál poén" , plusz levetköztetek valami celeb macát az öreg mellé... és kész a "mű"... Nem, nem nevezném filmnek... Valami amit szemmel kell nézni, és füllel kell hallgatni (mert lenne akusztikus kiterjedése is..)

Én már ezt nem tudom komolyan venni.. elnézést.!
 
előzmény: torolt felhasznalo #1
 
 
2008. április 10. csütörtök, 22:38 1. | torolt felhasznalo
Kétszer is volt szerencsém a werkfilmhez, és az a baj, hogy már abból is az jön le, ami itt elhangzik. A dolog egyetlen mentsége, hogy nincs benne MMKA pénz - reméljük ez így is marad, mert ha ez a prezerválandó magyar kultúra részét képezi, akkor inkább még 100 művészfilmet kellene csinálni...

A szomorú számomra csak az, hogy ezek a csávók nem hülyék, nem buták, van humoruk is, és ha kapnának egy jó könyvet, akkor még jobbá tudnák tenni, mert ügyesek is. Akkor magyarázza már el nekem valaki, hogy miért kell ilyen kutyába lemenni? Ha rendes forgatókönyvvel dolgoznának, akkor nem lehetne jól szórakozni közben? Amit láttam a werkből az olyan szinten volt gagyi, prosztó és humor-negatív, hogy komolyan mondom, a Majdnem Szűz egy átgondolt, profi, és egetrengető alkotásnak tűnt mellette. Nem értem. Fel nem foghatom, hogy miért csinálnak ilyesmit értelmes emberek. Mert ennyi erővel csinálhattak volna egy egyhetes bulit, és csak dokumentálhatták volna, azon is többet lehet röhögni. Ez ugyanis erőlködik, és szarul csinálja. Hozzáfűzném, hogy a múltkor volt valamelyik fasz műsorban a Szőke, azt' főzött. Láttam belőle egy néhány percet, és az helyes volt. Akkor miért kell butulni? Hogy lehet a kermédia alá menni? ÉS miért? Ez teljesen kész. Siralmas. Na, őnekik például nem ártana utánanézni egy forgatókönyvírónak/scriptdoctornak/dramaturgnak... Meg a pozitív, konstruktív közönségízlés-formálás fogalmának...

nka emblema 2012