sex hikaye

A belső ember

a topikot nyitotta: filmhuadmin | 2006. március 24. péntek, 12:09

rendezés  


egy oldalon
5-1  /  5


 
2006. március 25. szombat, 02:53 5. | vicc
Szép jó éjjelt,
Most jövök a filmről...
Jodie Foster figurája.....nos, nem hiszem, hogy tökéletesre volt csiszolva.....khm....
A film KÉPILEG tetszett. Spike Lee izgalmas pali, és ez le is jött.
Egyébként a sztori, a film részemről kuka.
Sorry.
 
2006. március 24. péntek, 15:47 4. | drug
A flashforward leleménye eleinte némileg összezavart. Az a sok-sok egyperces figura, csak úgy tolongtak a bankban meg a kihallgatáson.
Valószínűleg csak az én memóriám hézagosságát jelzi, de utólag nem a furmányos történetvezetés, hanem a főleg Denzel Washington szájából ömlő poénkák maradtak meg.
Szegény jó Cristopher Plummer, egy ideje mindig rajta csattan a fölös moralizálás.
 
2006. március 24. péntek, 12:38 3. | kriglergábor
Hát igen, ez a "once a thief" tipikus esete, kár volna letagadni, én így nézek filmet. Ráadásul pont olyan filmekkel kapcsolatban kér fel a filmhu kritikát írni, amik tetszenek is (általában) így könnyű lelkesedni.

majd ha kapok a fejembe valami nagyon lila rendezői súlyosságot, akkor valszeg nem fogok mellékszálazni meg történetvezetni.

off-off:

semmi gond, gyakorlatilag mindenhol krieglerként vagyok számontartva.


 
előzmény: tüsmester #1
 
 
2006. március 24. péntek, 12:16 2. | tüsmester
...bocs, nemtom miért írtam kriegler-t, krigler, lehet hogy ez valami moszkva teres maradvány...
 
előzmény: tüsmester #1
 
 
2006. március 24. péntek, 12:09 1. | tüsmester
Ez kicsit off, sebaj:
Nem szoktam megnézni olvasás előtt, hogy ki írta a cikket. Már kétszer előfordult velem, hogy a második bekezdésnél esett le: "ja, ez a kriegler...". Megnézem, és tényleg :-)

"gyerekek, ez ...vajó, ez a történetvezetés, és a mellékszálak ... mert a zsáner szabályai ... plusz van a sztoriban egy szerkezeti trükk ... "

Nem...? ;-)

Az előző ilyen a Durr-durr és csók volt, arról mintha azt írtad volna, hogy az év filmje - hát nem, de lehet rajta röhögni sokat. Spike Lee-ben viszont bízunk, kíváncsi vagyok mit hozott össze (nagggyon izgalmas, ha egy jó rendező zsánerfilmet csinál). Szóval megnézzük.

tüs

nka emblema 2012