sex hikaye

A hetedik kör

a topikot nyitotta: filmhuadmin | 2009. február 1. vasárnap, 00:24

rendezés  


egy oldalon
5-1  /  5


 
2009. február 2. hétfő, 10:16 5. | hairold
Sziasztok! Ne haragudjatok, hogy ide írok, de sehol nem találtam értékelhető infót a Hartley and Merrillről, gondoltam itt kaphatok majd némi információt., hogy mi a határideje, egyáltalán lesz e az idéd??... Az infós címükre hiába küldtem levelet, sosem válaszoltak... Köszi
 
2009. február 1. vasárnap, 10:30 4. | torolt felhasznalo
Kedves Endre,
A kritika szerzője Horeczky Krisztina, ahogyan ezt már fent is láthatja. Elnézést kérünk a mulasztásért, további jó szemlézést, filmhu-böngészést mindenkinek,
Üdv,
a filmhu stáb
 
előzmény: balkánendre #1
 
 
2009. február 1. vasárnap, 06:32 3. | JA
"A trilógia erőteljes befejezése, a párdarabokkal egyenrangú mű létrehozása kudarcosnak bizonyult."

- mintha az isten nyilatkoztatná ki megfellebbezhetetlen ítéletét, pedig csak egy esendő (nevesincs) halandó próbálja véleményét némiképp dadogva közölni. Az idő dönti el, hogy kinek van/lesz igaza. Én Sopsitsnak szurkolok.
Szép film. Fontos film.
Gratula Árpád!
JA
 
2009. február 1. vasárnap, 03:54 2. | ek
Ezt én is szeretném tudni. Furcsának találom, hogy egy kritikát név nélkül tesznek közzé. És a szerző ismeretében (talán) kontextusba lehetne helyezni a véleményét. Bár nekem így is, úgy is légből kapottnak tűnik és sajnos, a kritika színvonala messze elmarad a filmétől, amit oly bátran és előszeretettel kritizál.
 
2009. február 1. vasárnap, 00:24 1. | balkánendre
Ki a szerző??

nka emblema 2012