sex hikaye

Vasárnap a Filmszemlén: Már csak egy film kell

a topikot nyitotta: Bazsi02 | 2011. május 9. hétfő, 19:10

rendezés  

egy oldalon
2-1  /  2

2011. május 9. hétfő, 19:32 2. | gezanothaft
Ezt beszo..így jártál. Üdv a szakmában. Magyar honlapról én nem tudok (talán kreativ.hu), amik vannak azok pályázatok, külföldi annál több, freelancer megbízások dögivel (pl http://www.behance.net/joblist). Csak úgy munkahelyed nem lesz. Ha nincs kapcsolatod, akkor egy vaskos porfóliót kell készítened (egy adott területen), amit tudsz küldözgetni a cégeknek, és rájuk kérdezel van-e hely. A lényeg csinálni kell, ha ingyen is, csak legyen anyagod. Ha nincs kapcsolati tőkéd, akkor marha nehéz lesz felépítened magad, de nem lehetetlen. A művészeti sulik BA, MA képzései pont a kapcsolati tőkét segítik építeni, ezért ajánlottak.

2011. május 9. hétfő, 19:10 1. | Bazsi02
Sziasztok

Szeretnék egy kis segítséget kérni, de ezt biztos nemitt kéne megtennem.Multimédia fejlesztő vagyok  Nem tud valaki olyan weboldalt,portált ahol szinte Bármilyen filmezéssel,tv produkcioval kapcsolatos állásokra , pályázatokra lehet jelentkezni, (akár asszisztensi,akár statiszta munka is) aki tud küldene nekem egy e-mail-t: ho.balazs@freemail.hu címre. Előre is köszönöm.

nka emblema 2012