sex hikaye

most essünk neki a Jancsónak!

a topikot nyitotta: filmhuadmin | 2001. október 18. csütörtök, 16:35

rendezés  


egy oldalon
16-1  /  16


 
2001. november 5. hétfő, 15:53 16. | filmhu
mármint arra, hogy ha most ide írok, akkor visszakerül-e ez a topic a frissek közé?
 
2001. október 24. szerda, 08:48 15. | filmhu
miért ki bántja? egy ujjal sem nyúl hozzá senki. sőt boldog születésnapot is meg ilyeneket!
De azért jó lenne, ha nem kapmányolna a szociknak. Még akkor sem, ha azért teszi,
mert úgy gondolja: a győztes csapat nem szorul rá az ő támogatására, inkább a vesztesek mellé áll, nekik nagyobb szükségük van rá.
 
2001. október 22. hétfő, 20:02 14. | filmhu
elisabeth visszatért, hurrá:PPP

egyébként meg jancsót tán nem kéne bántani...

 
2001. október 22. hétfő, 14:54 13. | filmhu
Ok ! Valóban a Medgyessy-vel kampányolt, itt Szegeden is.Rendezőnek kurvajó Fazon a Jancsó , én nagyon szeretem , de örömmel vennék Tőle egy e-mailt , hogy megértsem ,hogy miért ártotta bele Magát a Politikába ? A rendező rendezzen filmet, a politikus politizáljon. Kérdés az ,hogy Jancsó miklós "bácsi" miben tud segíteni a magyarnak ??????
Szerintem jobban járnánk ha inkább rendezne még jó filmeket és taposná a film útját , mert a magyar film mostanában olyan lett - úgy összességében mint a magyar zene - ezen minőségbe beleértem a technót is.
Úgy egyébként én nem hiszek az MSZP-ben - a magyar eredendően nem egyenlőnek születik , és nem is tudják betartani azon ígéretüket ,amit Medgyessy szaval, hogy "szociális biztonságot garantál 4 év alatt"- mindenki "EGYENLő LESZ "! EZ A BETARTHATATLAN IGÉRET FOGALMA !
ÖRÜLNÉK HA KIFOGÁSTALAN JANCSÓ "bácsi" nem tenné tönkre a politikában AMI SZÉPET IDÁIG ÉPÍTETT ! Üdvözlettel : Elisabeth
 
2001. október 20. szombat, 15:17 12. | filmhu
hogy ti mekkora faszok vagytok mind...
 
2001. október 19. péntek, 13:23 11. | filmhu
a filmpar saját magát zuzza szét, asszem
 
2001. október 19. péntek, 13:23 10. | filmhu
a filmpar saját magát zuzza szét, asszem
 
2001. október 19. péntek, 13:22 9. | filmhu
tegnap beleolvastam a Népszavába és rájöttem, hogy amit ez a kormány eddig csinált az maga a fertő, és holnap veszek egy kardot és az első utcasarkon beledőlök, mert ez így már nem mehet
tovább, mert ez az Orbán Viktor tönkreteszi az országot teljesen.

ugyi?
 
2001. október 19. péntek, 12:52 8. | filmhu
mér baj ez vazze? tán kampányoljon a köcsög fidesznek, amelyik szétbassza a magyar filmipart???
 
2001. október 19. péntek, 12:34 7. | filmhu
Szerintem igaza van. Végülis megfizették, gondolom...
 
2001. október 19. péntek, 12:30 6. | filmhu
Nini... mindig is büzlött a dolog, miert ment olyan feltunoen jol a szekér neki '89 elött is. Nézzünk inkább South Parkot...
 
2001. október 19. péntek, 12:27 5. | filmhu
hát valahogy így lehetett, nekünk is meg kellett élni valamiből...
 
2001. október 19. péntek, 10:44 4. | filmhu
Hallottátok, hogy az isteni Jancsó a hétvégén Medgyessynek kampányolt? Még a végén megint ő készítheti a híradófilmeket, mint az ötvenes években, amikor fiatal kezdő rendező volt. Az akkori filmmacherek gyúrtak össze olyan híradókat, amitől az esti megafilm előtt a közönség arca kisimult, mikor látták, hogy a rosszarcú kulákok padlásáról sikerült lesöpörni az utolsó szem búzát is és a szorgos egyenruhás fiúk méltán megbüntetik az uncool ellenforradalmárokat, akik amellett, hogy népünk ellenségei, angol vagy vatikáni kémek és a pajta egyik zugában nyilas-ingükbe csomagolt revolvert is tartanak. Hogy is volt ez, Tanár Úr?
 
2001. október 18. csütörtök, 17:25 3. | filmhu
A Jancsó...? A Jancsó az egy fasza csávó, tökösebb sokunknál itt, ezekben a topikokban, olyan figura, akivel kurvajó kortárs lenni, b.
 
2001. október 18. csütörtök, 16:56 2. | filmhu
különben is ki az a jancsó?
nem is ismerem.
:))))
 
2001. október 18. csütörtök, 16:35 1. | filmhu
gyerünk, gyerünk!

nka emblema 2012