sex hikaye

Szeptember 11... Mör

a topikot nyitotta: filmhuadmin | 2002. május 21. kedd, 14:30

rendezés  


egy oldalon
11-1  /  11


 
2002. szeptember 12. csütörtök, 14:17 11. | filmhu
MOst van egy ilyen film, itt olvastam a magyarfilm.hu-n. LÁtta valaki? Milyen? Sziasztok.
 
2002. július 30. kedd, 11:45 10. | filmhu
Szerintetek ki adna pénzt egy magyar „terror” filmre?
 
2002. július 29. hétfő, 10:24 9. | filmhu
Ha összedobjátok a pénzt, én is szívesen csinálok bármilyen filmet NEKTEK!
 
2002. július 24. szerda, 11:06 8. | filmhu
Szeptember 11-nek, Mórnak most már a zsigereinkben kell hogy legyen! A szeptember 11-én történtek tükrében, saját bevallása szerint Kamondi is máskkép fejezte volna be a Kísértéseket.
 
2002. július 22. hétfő, 12:39 7. | filmhu
Ha összedobjátok a pénzt én megcsinálom nektek a filmet szept 11-ről.
3 helyszín:-homokbánya, -Ferihegy2, -minisztérium
Aztán vagy az usa arany-oscar, vagy a magyar ezüst-hajó
 
2002. május 30. csütörtök, 09:28 6. | filmhu
Ja!Anno a VISZKIS-t is nagyon vártam!!!
 
2002. május 30. csütörtök, 09:23 5. | filmhu

Évekkel ezelőtt elkészült egy film.Szomjas:Gengszterfilm.Donászi és Bene mészárlásainak története.Szerintem ez a film pályázott az "első magyar terrorfilm" címre. Annak ellenére, hogy Nekem nem jött be, gondolom az alkotókat foglalkoztatta a magyar terror.Tehát valamilyen formában létrehoztak már ilyesmit.Ami pedig Szept. 11-ét illeti, számomra is meglepő volt az idei szemlén, hogy gyatra a felhozatal a témával kapcsolatban.Az első a WTC-vel kapcsolatos megnyilvánulás, ha jól emlékszem Dettre Gábor:Felhő a Gangesz felett c.remekművében Ternyák művész úr zseniális alakításában látható,hallható,érezhető!Bár a filmjük nem erről szól,de ők is odafigyeltek./Másra is!/
 
2002. május 24. péntek, 23:16 4. | filmhu
azé egy picit még várjunk vele, ne tegyünk elhamarkodott kijelentéseket egyelöre, mert úgy járhatunk, mint a Garamvölgyifülbevalósjózsefattilakutató
 
2002. május 21. kedd, 15:58 3. | filmhu
Végre valaki összekapcsolja Mórt a terrorizmussal. Móri Aranykezű Pintér Sándor portréfilm. Hogyan lett rend Magyarországon. Profi terrortámadás Móron bankrablásnak álcázva. Itt mi lesz még?
 
2002. május 21. kedd, 15:38 2. | filmhu
Az első szept. 11. film: http://magyar.film.hu/index.php?at=nevjegy&NevjegyID=4321

Idővel, ahogy oldódik a sokk, és finomul a kín, gondolom, lesz több is (a Vietnámról szóló filmek is később gyulladtak be az USA-ban). A magyar helyzetről (jelen és közelmúlt) sok mindent lehetne és kellene mondani. folyt. köv.
 
2002. május 21. kedd, 14:30 1. | filmhu
Érdekelne a filmeses véleménye arról, hogy szerintük lehet-e a New York-ban történtekről jó és hiteles filmet készíteni. Én mozibajáró kívülállóként, aki élt a Városban, nem tudom eldönteni. Az említett nevek mémi garanciát jelenetenek ugyan, mégis, vannak kétségeim.
De ha már itt tartunk: azt is régóta meg szeretném kérdezni a profiktól, hogy a mai magyar filmesek miért nem dolgozzák fel a megtörtént eseteket? Kapásból az juteszembe, hogy Aranykéz utca, taxis-gyilkos kislányok, Mór.
Tisztelettel: doktor úr.

nka emblema 2012