sex hikaye

vlasz Irnnek

a topikot nyitotta: filmhuadmin | 2003. május 8. csütörtök, 13:33

rendezés  


egy oldalon
1-1  /  1


 
2003. május 8. csütörtök, 13:33 1. | filmhu

Kedves Irén!Kedves Irén!

Lenne egy-két kérdésem hozzád: először is mitől változott meg a véleményed a filmről? A barátnőiddel folytatott beszélgetés eredményeként?! Aztán: úgy gondolod nálam nem keltett "visszhangot" a film, hanem mindössze az az egy sor van bennem, amit ide leírtam? Az a helyzet, hogy a kritika, amit írtam a filmről, (szerencsére) kissé nagy terjedelmű ahhoz, hogy ide behelyezzem, de ha érdekelne tédeg eléggé, akkor nem kötekednél, hanem írtál volna. Giot illetően egyetértek, bár tény, hogy az első tíz perc előrevetíti, hogy mire lehet számítani és azt mondom, ha Gio ilyen érzékeny, akkor jól is járt, hogy nem várta meg a megerőszakolós jelenetet. A Zongoristáról alkotott véleményedet is osztom, úgy látszik csak egy dologban nem értünk egyet. Ja és még valami: nem hiszem, hogy Réz András az én irományomra lenne kíváncsi, ezt inkább tőletek várnám. Ha esetleg Te eljutsz odáig, hogy egy nagyobb hangvételű véleményt fogalmazz meg egy filmről, én szívesen írok majd az e-mail címedre. E távoli jövőig elköszönnék: bye-byeLenne egy-két kérdésem hozzád: először is mitől változott meg a véleményed a filmről? A barátnőiddel folytatott beszélgetés eredményeként?! Aztán: úgy gondolod nálam nem keltett "visszhangot" a film, hanem mindössze az az egy sor van bennem, amit ide leírtam? Az a helyzet, hogy a kritika, amit írtam a filmről, (szerencsére) kissé nagy terjedelmű ahhoz, hogy ide behelyezzem, de ha érdekelne tédeg eléggé, akkor nem kötekednél, hanem írtál volna. Giot illetően egyetértek, bár tény, hogy az első tíz perc előrevetíti, hogy mire lehet számítani és azt mondom, ha Gio ilyen érzékeny, akkor jól is járt, hogy nem várta meg a megerőszakolós jelenetet. A Zongoristáról alkotott véleményedet is osztom, úgy látszik csak egy dologban nem értünk egyet. Ja és még valami: nem hiszem, hogy Réz András az én irományomra lenne kíváncsi, ezt inkább tőletek várnám. Ha esetleg Te eljutsz odáig, hogy egy nagyobb hangvételű véleményt fogalmazz meg egy filmről, én szívesen írok majd az e-mail címedre. E távoli jövőig elköszönnék: bye-bye

nka emblema 2012