sex hikaye

Kérdôív

a topikot nyitotta: filmhuadmin | 2001. augusztus 11. szombat, 07:08

rendezés  


egy oldalon
12-1  /  12


 
2001. augusztus 29. szerda, 11:11 12. | filmhu
filmhaverom, én jupiter vagyok, felvállaltam, mi van?

okészoké, fiúk lányok és bolygótestvéreim! beszéljünk értelmesen valamiről.

te jössz.

jupiter
 
2001. augusztus 28. kedd, 10:03 11. | filmhu
Na most már meg lehet nyugodni, mert mint látszik, lekerült a szonda-funkció. Továbbra is: a jupiter egy bolygó, a Janisch Attila meg egy létező figura, tehát, ha személyeskedik valaki, miért nem írja oda... Persze értelme, írtam már arrébb is ezt, akkor van a dolognak, ha valamiről szó van. Itt speciel lehetne érdemben diskurálni erről az egész jelenségről -- lásd a filmhu hozzászólását az elején --, persze az nehezebb, mint anyázni meg apázni. Naennyi.
 
2001. augusztus 25. szombat, 18:00 10. | filmhu
jansisatila, te tényleg nagyon ki vagy készülve
 
2001. augusztus 25. szombat, 07:55 9. | filmhu
Boldoggá tesz, hogy boldoggá tehettelek.
Az értelmetlen csevelynek legalább volt értelme - ennyi.
JA
 
2001. augusztus 24. péntek, 22:45 8. | filmhu
látod? te semmit sem.

ha svábyt nem, semmit sem.

jupiter
 
2001. augusztus 24. péntek, 12:08 7. | filmhu
jé bolygó!
olvasmányos üzenet véve.
a lényeg lejött.
Svábyt nem értem.
szavazni, ha mégy, tollat vigyél, ne fegyvert.
név helyesen:
Janisch Attila
 
2001. augusztus 22. szerda, 10:33 6. | filmhu
tudod mit, janisatilla? Kifejtem: te vagy az aki, nem lát tovább az orránál, rugdosol mindenkit, csak nem nézel körül.

amúgy meg el vagy veszve, ha idegesít egy ilyen ártalmatlan kérdőív. ugyanis itt a hozzáállásodról van szó: először is, csak a hülye nem veszi észre, és ehhez nem kell a sorok között olvasni, hogy mi a francért kell ez a szaros kérdőív. Legfeljebb nem az van odaírva, hogy: "Szevasz paraszt, meg akar titeket zabáltatni a Chio Chips, ezért írd meg hogy a sajtosat eszed mer csóró vagy, vagy ínyenc jupíként a mustárosra buksz." Tudod haver kultúra, kereskedelmi eufémizmus vagy mi a pöcs ez, télleg a gimnazista pubertás-nihilista nemzedék hozzád képest egy ideológiai rohamosztag.

ha nagyon bizseregsz, akkor menjél le a pincébe Chomskyt olvasni meg kést élezni.

jupiter, oldalán egy bazi nagy fegyverrel, és megy a FIDESZre szavazni.

(az írásban segített nekem Sváby András a népszerű műsorvezető)
 
2001. augusztus 21. kedd, 15:48 5. | filmhu
janis atilla, hogy te mennyire unalmas, fantaziatlan majom vagy.

minek kotozkodni? lart pour lart?

jupiter
 
2001. augusztus 15. szerda, 09:11 4. | filmhu
Már csak párat kell aludni és vége, mivel, úgy tűnik, hogy vizuális provokáció ide, "bugyuta kérdések" oda, lassan elegen válaszolnak ahhoz, hogy más képet kapjunk azokról, akik nálunk szoktak járnak.
Különben pedig kutzából nem lesz szalonna. Üdv.
 
2001. augusztus 15. szerda, 07:12 3. | filmhu
Mindegy.
A forma amit választottatok akkor is tolakodóan erôszakos, és kellemetlenkedô is, mivel nem elég, hogy az oldalra érkezve mindent elfed elôlem az ostoba kérdéssorozat - de valahányszor a fôoldalra kapcsolok újra felbukkan.
A hírdetésekrôl meg annyit, hogy biztosan nagyon fontos és érdekes dolgokat fog hírdetni itt az, aki afféle kérdéseket állít össze.
Csak ne Libresse legyenés ne is lakópark, de az sem lenne kevésbé kínos ha az oldal az oldal autószalonná alakulna.
Üdv:
J.A.
 
2001. augusztus 13. hétfő, 10:06 2. | filmhu
Kedves Janisch Attila, te, aki a filmhu indulása óta velünk tartasz, pontosan tudod, ez a hely a hálón nem csak a magyar filmeseké, akiknek vitathatatlanul nincs havifixe, hanem a magyar film iránt érdeklődőké is. Annyian vannak, vagytok, amennyen, találati adataink publikusak, lásd webaudit.hu. Eddigi tapasztalataink alapján elmondhatjuk, hogy ma már nem csak szponzorokat és szakmai partnereket érdekelhet honlapunk, hanem -- adjaisten -- hirdetőket is, akiknek szükségük van a kérdőív adataira ahhoz, hogy termékeiket -- az óvszertől személygépkocsiig terjedő skálán-- reklámozzák a neten, reklámozzák rajtunk, a magyar film honlapján. Nem kamuzunk, dumálni pedig továbbra is kell, baráti üdvözlettel: a szerkesztőség.
 
2001. augusztus 11. szombat, 07:08 1. | filmhu
Kedves Filmhu!
Csak azt áruljátok el, miféle felmérés - mert mondjuk ha az internetes szokásokat akarjátok tesztelni akkor az nem - teszi szükségessé az efféle kérdéseket: "Van-e autód? Mennyi a havi jövedelmed? (szerintetek a filmszakmában kinek van havi jövedelme?!) Van-e hitelkártyád?"
Amennyiben pedig olyan szponzort kerestek vagy már találtatok is, aki fel akarja mérni milyen vevôkörre számíthat az oldalt látogatók körében, ha a termékét itt reklámozná, akkor azt mondjátok meg egyenesen és nem kell a duma.
Üdv:
Janisch Attila

nka emblema 2012