sex hikaye

Magyar Film 1911 - 2001 RIP

a topikot nyitotta: filmhuadmin | 2001. június 29. péntek, 00:18

rendezés  


egy oldalon
8-1  /  8


 
2001. július 3. kedd, 14:52 8. | filmhu
Ötlettel tele a pallás. Amúgy télleg másnapos vagyok, amikor meg belepofáztam ebbe a topicba, akkor meg depláne, ezért elnézést az elütésekért, télllleg összevissza, de talán azért valami átjött... Naszóval: léteznek olcsó technikák, léteznek jó forgatókönzvek, létezik egz durva nagy vákuum és elvárás, hogy legyen már vvégre valami. Ezeket kéne összetolni. Mondok egy két támpontot. A Nincsen nekem ágyam semmi állítólad 7 kilóból készült két éve. Az úristenkukac dettó. Nem beszélve a zsebből összberhelt kicsikről. Ez persze nem tartható sokáig, pláne nem intézményes keretek között, de hol van az megírva, hogy ne lehetne struktúrán kívül jót csinálni... Ahogz így nézzük a filmeket a szemléken, az az érzése az embernek, pláne, ha roksztár, hogz jót szinte csak off lehet csinálni... Vannak fesztiválok, vannak műhelzek... Én ide a film.hu-ra is ezekért az ízekért járok... Naszasz.
 
2001. július 2. hétfő, 21:43 7. | filmhu
Konkrét ötlet, bonjovi?
 
2001. július 2. hétfő, 09:24 6. | filmhu
off
tessék megtanulni gépelni, mert ez így qrvára nehezen érthető
on
 
2001. június 30. szombat, 02:09 5. | filmhu
Anyádat tegezzed, csak hogy stílben maradjunk. Ez egy lózung, akna, csapda, miazma... Énsyerintem a magyar fil csupán tecchalott, a jövő sokelyése valami, de a magyar filmé biztosan, mert jelene az nincs neki, mér', te hallottál vlamit? ... Kinek hiányzik? ... Mindenkinek. Mert ránk férne. A kérdés az, ki fogja nekrofil buzgalommal smineklni a hullát, vagy ki lesz, aki kibassza apitét a hóra, oszt azt mondja, hogy tessenek idefigyekni... A ngyegész őroblematikája ua., mint ebbena alvórban... Neveljünk ellenséget, bátorítsuk a kritikus hozzánkállást,legyünk nyitottak és fogékonyak, rúgják ezt az egész fideszgenerációt -- inkluzíve --, seggbe, mert ráfér, ránk fér... Tessék elsajátítatni a szarból várépítéa tudományát... Mert állítólag abból készül a cserebogár... Mindenkit csókolok,, aki ey olvassa...
 
2001. június 29. péntek, 23:42 4. | filmhu
mi van, margit, valaki káromkodott??
 
2001. június 29. péntek, 21:02 3. | filmhu
te disznó
 
2001. június 29. péntek, 15:57 2. | filmhu
én nem is vagyok hibás, beüüü
 
2001. június 29. péntek, 00:18 1. | filmhu
A magyar film halott. Mindenki hibás. Te is.
Jöhetnek az okoskodások.

nka emblema 2012