sex hikaye

a VOX magazin lazit

a topikot nyitotta: filmhuadmin | 2001. január 30. kedd, 06:50

rendezés  


egy oldalon
8-1  /  8


 
2001. február 2. péntek, 08:55 8. | filmhu
Az én engedékenységem egyetlen dolognak köszönhető: gyakorló független filmesként iszonyatos jó dolognak tartom, hogy a VOX, mint az egyik legolvasottabb lap a témában, bőséggel közöl híreket a magyar filmről! Ezt eddig senki sem merte bevállalni és nagyon szimpatikus hozzáállás (gondolom közrejátszik a dologban a főszerkesztő személye is - nagyon gratulálok!).

Én nagyon okosnak érzem ezt a szerkesztési módszert-stílust. Egyszerűen kiindulópontnak tekinti a kommersz lapok stílusát, nem változtat rajta gyökeresen, elfogadja, hogy ez vált be, ezt eszik az emberek - és közben megpróbál új dolgokat becsempészni. Természetesen én is látom a lap hibáit, mint ahogyan mindenki, mégis nagyon tetszik, hogy egy népszerű orgánum szól a magyar filmről - ez mindannyiunknak - nézők és filmkészítők - nagyon hasznos.

Csak ennyi.
Üdv

Lóth Balázs
 
2001. február 2. péntek, 00:00 7. | filmhu
Na akkor névtelenül, ahogy idáig mindenki. Szerintem
is a VOX egy nagy fika. Távoll áll a filmes
űjság kategóriájától. A benne szereplő írások
valóban eredetiek abban az értelemben , hogy egy bizonyos személy
írja mindig. A humoros már izlés kérdése.
Az, hogy kinek írják a lapot sem egyértelmű, azonban egy
dolog biztos: a tini korsztály olvassa leginkább.
Ami a leírt dolgokat illeti, amelyek távol állnak a kritikáktól
nem a többség véleményét képviseli, hanem egy adott
személy hangulatát, hozzállását és képességeit.
Szerintem itt nem a kommersz-művész szembenállásról van szó,
hanem az igényességről. Sajnos a VOX-al kapcsolatosan az ígénytelenségről.
Az Orosz Dénes pedig egy jelenség. Olyan mint, az elöző gárdában a Cheese
volt. MInderől ír, csak arról nem, amiről kéne.
 
2001. február 1. csütörtök, 12:22 6. | filmhu

Nekem az a véleményem, hogy a VOX egyáltalán nem rossz újság, mert a benne szereplő írások ( köztük Orosz Dénesé is, aki nekem is a kedvencem ) eredetiek és mulatságosak. A leírt kritikák kicsengése, pedig a többség véleményét tükrözik, akik lehet, hogy egyszerűek, de természetesek és szórakozásra vágynak. Nekik íródik ez a lap, nem a rosszízű, merev csámcsogóknak.

Egyébként, én nagyon örülnék annak, ha a kulti és a populáris összeolvadna. Így a két tábor, több érték befogadására lenne képes, egymás javára tehetne és nem egymás ellen lépne, mint ahogy az most is történt.
 
2001. február 1. csütörtök, 03:57 5. | filmhu
jo lehet, hogy nem licensz fos, mint a totalfilm, de OLYAN MINTHA, vagyis a licensz licensze.

remelem ezt te se gondolod komolyan, hogy az irori stilus maganyugy! egy publikalt ujsagnal!

ennek a doinelnek meg azt uzenem, mondjatopk meg neki, hogy kicsit vegyen vissza. mer azer ez megse paja gyerekek
 
2001. január 30. kedd, 19:07 4. | filmhu
Szerintem is szar a vox, de az ilyen lajoska féle absztrakt frázisok még szarabbak. Legközelebb mellékelj egy szótárt faszkalap!
 
2001. január 30. kedd, 12:57 3. | filmhu
Helló!

Csak annyi, hogy a VOX nem licenszlap, tudomásom szerint.
Az írói stílus meg szerintem magánügy.

Üdv
LB
 
2001. január 30. kedd, 12:57 2. | filmhu
Helló!

Csak annyi, hogy a VOX nem licenszlap, tudomásom szerint.
Az írói stílus meg szerintem magánügy.

Üdv
LB
 
2001. január 30. kedd, 06:50 1. | filmhu
szerencsere ingyer jutok hozza ehhez a szines szarhoz, szoval bele-belenezgetek.

azontul, hogy egy licensz fos, vagyis atvett cikkek vannak, meg rovatok, probalkoznak ok a
magyar movieval is. mind a bemutatassal mind az interpretacioval. de ezt most hagyjuk. hopzzateszem ugyanazt teszik mint par example ez a honlap is (egy dolgot adjunk el tobbfelekeppen - ez pedig a magyar filmgyartas. -- ketkedo dicseret erte)

engem a leginkabb ezek a mainstreambe tanult, "negyszasz starwars poszter volt a falamon, de az mar reg volt" gyerekek idegesitenek, akik a filmekrol beszamolnak.

Orosz Denes a kedvencem, aki annyira belazult, hogy ilyen sorokat vetett a szemunkre:

"...most itt a trilogia zaro darabja, az Utolso vacsora az Arabs Szurkenel [sic!]. Legalabbis remelhetoleg [figyeljetek, durvul a kolok!]. Sajnos ugyanis Miki bacsi visszatert regi onmagahoz, es megszokott manirjait veti be. Bar a filmnek jot tesz, hogy minden maga altal felallitott szabalyt skinheadbakanccsal rug fel [olle!]."

itt ugye nem az a baj, hogy a Miki bacsit szidja, fel sem merul, csak a koz kedveert mondom. Biztos nem ez a legjobb mondat, amit kivettem, de azt hiszem erezheto a stilus, meg a "keccer elolvastam a Magyar Narancsot, mer modi, meg szeretem a Galla Miklost" vilagszemlelet.

Na mindegy, csak megint osszemosodnak a hatarok, a kulti meg a popularis kozott, ami vegeredmenyben nem baj, nem vagyunk mi sznobok, csak a folyamatabraja rohejes.

felhuje banda, aki a feledes bort szereti, de inkabb csak sorozik....

es sorolhatnam

nka emblema 2012