sex hikaye

Ultra

a topikot nyitotta: filmhuadmin | 2003. február 4. kedd, 14:12

rendezés  


egy oldalon
5-1  /  5


 
2003. február 5. szerda, 22:14 5. | filmhu
asszem tévedésben vagy, nincs indulat, csak egy mega-gagyi film. azér kösz a válaszokat, remélem legközelebb valami vállalhatóval álltok elő. bár ez teljesen a ti dolgotok. puszi :-)
 
2003. február 5. szerda, 15:41 4. | filmhu

Szia Szabolcs!

Kérdéseidre ezúton válaszolok: 1.) a szemlére úgy került be a film, hogy kitöltöttük a nevezési lapot és beküldtük a vhs-vel együtt.

2.) a webdesign-t barátunk qno készítette egy nap alatt. címe: topmanager@freemail.hu

Köszönjük szépen a hozzászólásodat, bár értékes kritikának nem felfogható, azért mégis jól esik az indulatod. (legalább van:)

"az akotó menedzsere"

 

 
2003. február 4. kedd, 16:11 3. | filmhu
"Helyes a bőgés, oroszlán!" egyetértek. A cím legalább találó, ez tényleg Ultra-gagyi, ultra-sz... Ha csak fele annyi melót pakolnak bele a filmbe, mint a honlapba... Na mindegy, biztos elment a srácok ideje a web-designnal. Remélem, legközelebb egy flash-animációval pályáznak, az még bejöhet.
 
2003. február 4. kedd, 15:54 2. | filmhu
a fiúk tudták, hogy valami történelmi jelentőségűt alkottak, ú.h. csináltak hozzá egy tuti kis <a href="http://www.freetv.hu/ultra/">website</a>-ot
 
2003. február 4. kedd, 14:12 1. | filmhu

Azért vicces, hogy ez a film is bekerült a versenyprogramba. Amikor tavaly megnéztem a fekete-fehér, igen nem c. filmet, azt hittem, túl vagyok életem legrosszabb pillanatain. de tévedtem.

ennyire ócskát még életemben nem láttam. gratulálok az alkotóknak.

endrődy szabolcs


nka emblema 2012