sex hikaye

FONTOS KÉRÉS A FILMHU RÉSZÉRőL

a topikot nyitotta: filmhuadmin | 2001. június 28. csütörtök, 12:29

rendezés  


egy oldalon
7-1  /  7


 
2001. július 31. kedd, 08:02 7. | filmhu
Mi van márkameggykém? Még mindig nagy a mellény.
 
2001. július 24. kedd, 14:25 6. | filmhu
Üdvözletem a Marsról. Látom 16 naponta azért van egy ember aki látszatra ide is betéved.
Csak azt nem értem ,hogy miért küldenek mindig hírlevelet, főleg úgy ,hogy mindegyiket vissszaküldöm olyan szöveggel : "tisztelettel kérem ,hogy ne írjanak"!
 
2001. július 3. kedd, 13:09 5. | filmhu
A Jupiter kicsuda ? A lemoderálásról én másként hallottam. Főleg más az , amit itt láttam még mielőtt rendezték a sorokat.
 
2001. július 2. hétfő, 10:40 4. | filmhu
hát, az ilyeneket mint te, jobb is ha kimoderálják...
 
2001. június 30. szombat, 16:55 3. | filmhu
Szia Jupiter,
Jól látod a dolgot . Csak a lépést számoltad rosszul. Egyet előre hármat hátra:)))
 
2001. június 28. csütörtök, 21:48 2. | filmhu
Én még ilyen fórumot nem láttam. Icike-picike, naponta két hozzászólás, ha van, mégis nyolcvan moderátor írtja naponta.

"Egyet előre, kettőt hátra."

Jupiter
 
2001. június 28. csütörtök, 12:29 1. | filmhu
Kedves fórumozók!

A fórumunk az oldal természetéből adódóan szinte kizárólag csak a magyar filmmel és filmvilággal foglalkozik.
Azonban az utóbbi időkben túlságosan is elharapóztak a személyes, egymást sértegető, az adott témát egyáltalán nem figyelembevévő megnyilvánulások.
Kérünk titeket, hogy a jövőben ezek a hozzászólásokat mellőzzétek, és az esetleges provokációkat ne vegyétek figyelembe.

Maradjon meg a filmhu fórum olyannak amilyen volt; egy hely ahol baráti hangnemben el tudtok beszélgetni a hazai filmgyártásról és a körülötte uralkodó helyzetről.

nka emblema 2012