sex hikaye

Védi filmjét a Mátrix-producer

a topikot nyitotta: filmhuadmin | 2003. június 13. péntek, 10:53

rendezés  


egy oldalon
5-1  /  5


 
2003. június 13. péntek, 12:29 5. | filmhu

Nem, nem, nem! Nem háborodtam fel. Mea culpa, ha erre lehetett következtetni, de engem csak egy egészséges kíváncsiság vezérelt.

Még 1x sorry, és köszönöm a figylemet.

 
2003. június 13. péntek, 12:13 4. | filmhu

a "köszönöm" részét képezte üzenetünknek, mint ahogy alább is jeleztük, h. szívesen vesszük a helyreigazításokat

úgy látszik félreértettük felháborodásod: úgy értelmeztük, h. te a hírben szeretnéd megjelöltetni a javítást + nagyon zavar téged, hogy ezek után értelmetlennek tűnik itt a hozzászólásod

ezennel megkövetünk, és további figyelmes olvasásra buzdítunk

filmhu

 
2003. június 13. péntek, 11:24 3. | filmhu

Már bocsánat, hogy kötekedek, de én itt valamit nem értek.

Van a cikkben egy apró pontatlanság, elenyésző, de nekem pont szemet szúrt, ezért itt leírtam. Kijavítjátok. És a percről percre változó online médium ahelyett, hogy ideírna egy "Kösz, javítva" szöveget (bocs, hogy ez a vesszőparipám, de nekem ez a természetes), ami kb. 10 mp-et vesz igénybe, törli a topikot és fél napig virít egy üzenetet. Persze lehet, hogy a hiba bennem van, de én így érzem.

 
2003. június 13. péntek, 11:06 2. | filmhu

kedves stackpointer,

ezek szerint nem láttad fél napig kint lévő üzenetünket. hogy ne érezd magad "hülyén", levettük a topikot. az viszont az online médium percről percre válozó és változtatható jellegéből fakad, hogy az apróbb javításokat nem fogjuk külön jelezni egy cikkünkben. a pontosító meglátásokat természetesen a jövőben is szívesen fogadjuk

üdv, filmhu

 
2003. június 13. péntek, 10:53 1. | filmhu
Gratulálok. Volt itt két hozzászólás. Hova tűnt?

nka emblema 2012