sex hikaye

Az AMO család /az anti-szappanopera/

a topikot nyitotta: filmhuadmin | 2002. január 24. csütörtök, 20:30

rendezés  


egy oldalon
34-15  /  74


 
2002. február 2. szombat, 11:57 34. | filmhu
Ezek után kiváncsi vagyok az AMO családra. Remélem hamarosan a déli országrészben is látható lesz!!!!
 
2002. február 1. péntek, 20:31 33. | filmhu
esze ment kurvajo a nagydumás öreglány! ki a szövegíró?
 
2002. február 1. péntek, 12:11 32. | filmhu
Kivéncsi vagyok hányan tudnák megcsinálni mindazt amit ez a társaság véghezvitt. Én mindenesetre szurkolok nekik, hiszen ez egy hiteles produkció. Országimázs pénzek nélkül is lehet alkotni.
 
2002. január 31. csütörtök, 20:45 31. | filmhu
Kósa Lajos bácsi - isten nyugosztalja, ja ! -amúgy is szépen alakul, Viktorunk turulszárnyai alatt, péz van
 
2002. január 31. csütörtök, 19:43 30. | filmhu
Realista felsötétítése véget:

-nem dvd, csak video cd (értéke 99ft/db)
-mivel a kisfilmeknek nincs sajtóvetítése,nem várhatod el,hogy belépőjegyet vegyenek rá.
-nonprofit produkció,szabadon másolható,mi ingyen adjuk a filmet is
-hogy egy vidéki civilszervezet a vándorszínházi előadásaiból összekuporgatott pénzén ajándékot ad a pestieknek az szégyelnivaló lenne?
-akkor már sokkal inkább szégyelnivaló az,hogy még a szereplők sem kaphatnak ingyenes tiszteletjegyet!
 
2002. január 31. csütörtök, 19:04 29. | filmhu
Bocsesz, csináljanak jó filmet, engem EZ érdekel! Ezen felül felőlem azt szórnak a szemlén, ami jól esik nekik, vagy másnak.
 
2002. január 31. csütörtök, 18:37 28. | filmhu
Nyomorultak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
2002. január 31. csütörtök, 16:19 27. | filmhu
Érdekes.Hogy a fenébe van az,hogy egy magát nonprofitnak és csóronak kikiáltó csapat dvd-n ingyen!! szórja a moziját a szemlén?Kilóg a lóláb.
 
2002. január 31. csütörtök, 11:39 26. | filmhu
Érdekes a történet. Elolvastam a neten. Kiváncsian várom a filmet.
 
2002. január 31. csütörtök, 11:10 25. | filmhu
Anettkát senki sem tudja tullicitálni. Az Amo-ék szerintem más vonalon furakodnak.
 
2002. január 30. szerda, 21:02 24. | filmhu
Ez a amo gagyiparádé még a végén engem is a magaskultúrába taszít. Mentsetek meg! SEEEEEGGGÍÍÍTTTTSSSSÉÉÉÉÉGGGGG!
 
2002. január 30. szerda, 10:13 23. | filmhu
Van egy olyan érzésem, hogy ez az Amo család story eszméletlen nagyot fog durrani. Én előre is megértem a médiát. Ilyen ziccert senki sem hagyhat ki.
 
2002. január 30. szerda, 09:43 22. | filmhu
Van 1 fogadásom ! Amennyiben Amo-ék nyernék meg a kategóriát, Debrecenben akkor sem mutatnák be a filmet. A város ugyanis gyűlöl minden alulról jövő dolgot. Nevetséges dolog ez, de sajnos igaz. A helyi VÉGREHALYTÓK ugyanis elképzelhetetlenül beszariak.
Beszélnék a filmről is. (A nyíregyházi VTV jóvoltából láthattam). Nos, az utóbbi öt évben nem szórakoztam ilyen jól! Semmihez sem hasonlítható. Ezek az emberek a LEGPROFIBB amatőrök egész Magyarországon.
Sok sikert: Giger Tamás -Nyíregyháza-

Ui. 1989 óta járok rendszeresen színházba, tanusíthatom, hogy Nyíregyházán az elmúlt 13 évben nem játszott Szentgyörgyi Rozi.
 
2002. január 29. kedd, 21:02 21. | filmhu
Azt hallottam,Kósa L.-a fideszes debreceni polgármester azért tiltotta meg a bemutatót,mert magára vette a filmben egy bizonyos Lajos bácsi alakját. Amit ráadásul az amósok eltemetnek a végén.. hihi..
 
2002. január 29. kedd, 12:31 20. | filmhu
Ismeretlenül is sok sikert kívánok az alkotóknak. A film rendkívül élvezetes. Önök (TI) 2002 legnagyobb csodái vagytok. Irigylem a kitartásotokat és a hitet.
 
2002. január 29. kedd, 12:24 19. | filmhu
Ismeretlenül is sok sikert kívánok. Kellett már egy nagy fricska a magyar filmművészetnek (is). Az első dolog a hit és kreatívitás. Nem mindig pénzzel kell kezdeni...
 
2002. január 29. kedd, 11:09 18. | filmhu
takács csak viccel, főnök
 
2002. január 28. hétfő, 21:16 17. | filmhu
Te, Takács!
Meddig tanultál, hogy a végére ennyi eszed maradt?
Majd ha láttad már a filmet, írd meg pontosan, hogy miféle jelképekre gondoltál! Majd utólag megmagyarázzuk Neked, hogy mit láttál, jó!?
 
2002. január 28. hétfő, 09:29 16. | filmhu
Az AMO család című filmben (???) VIGYÁZAT!!! Titkos jiddis szabadkőműves szimbólumrendszer figyelhető meg. Ugye, mostmár biztosra veszem a pénz (inspiráció..haha) forrását. Merről fúj az AMÓ szél?
 
2002. január 27. vasárnap, 21:52 15. | filmhu
Tessenek szívesek tudomásul venni, hogy az országban 10millióan vagyunk és ebből csak 2mill Budapest! A másik 8-nak is lehetnek/vannak kitűnő ötletei, akiket ráadásul nem befolyásol semmiféle külső szándék. Lásd: AMO-ék. Azt kívánom, hogy a sok szájtépő, kizsűrizett, milliókat elpazarló "filmművész" a fejéhez kapjon és rájöjjön, hogy hogyan másként is lehetne dolgozni! De ezek...
Minden szipátiám és szeretetem az AMO családé!!! Mindent elolvastam róluk és a filmjüket kötelező tantárggyá tenném a rendezők-operetőrök-producerek számára!
34-15  /  74

nka emblema 2012