sex hikaye

Török Feri 50 millája

a topikot nyitotta: filmhuadmin | 2002. szeptember 2. hétfő, 13:00

rendezés  


egy oldalon
4-1  /  4


 
2002. szeptember 7. szombat, 13:36 4. | filmhu
szerintem a fideszes es MDF-es arcoknak ebben a ne'gy e'vben egy kanyit se adjunk!

rengeteg pe'nznek va'gtak a segge're eddig, most szi'vjanak egy kicsit.

csa'sztok
 
2002. szeptember 4. szerda, 15:37 3. | filmhu
Igazad van, nem illik így beszélni, névtelenül. Lehet, hogy nincs igazam vele kapcsolatban. És tényleg nincs egy cseppnyi politika sem a döntésben. Dühös és irígy és kiábrándult voltam!!!!!!!!

Akkor a mi forgatókönyvünk rosszabb, mint a többié, a rendezőm és a producerem pedig balfék, hogy bevállalták. (De ezt őszintén: nem hiszem.)

Mennyi volt? 60 ezer? Nem tudom. És persze, így összehasonlítani sem, hogy mi lenne ha...

Sajnos, tegnap nem voltam gépközelben, hogy moderáljam magam, és ideírjam:

Legalább annyi ezer nézőt kívánok neki, amennyi millióból forog majd a filmje! Sok sikert neki!

Aztán, ha esetleg mégis lesz valami a filmünkből, akkor majd névvel megmondom, hogy mennyien látták.
 
2002. szeptember 4. szerda, 12:47 2. | filmhu
ezzel a névvel amúgy se kapnál, ha meg ideírod az igazit, akkor neked címezve mondom, hogy olyanba kötsz bele, öcsi, amihez teneked sose lett volna, lenne és lesz elég vér a pucádban.
különben meg: ki kapjon lóvét ma itthon, ha nem az, aki kezdőként csinált annyi nézőt, amiről szerintem te pl álmodni se mersz?
és még: más is röplapozott, mégse jutott neki most.
 
2002. szeptember 2. hétfő, 13:00 1. | filmhu
Ha ezt tudom, hogy a Bánk bán bemutatóján kell a nyálam verni, hogy a filmünk MMA támogatást kapjon, akkor én is ott lettem volna!!!!!

Csak nem tudtam, hogy ez a titok.

nka emblema 2012