sex hikaye

Femme Fatale

a topikot nyitotta: filmhuadmin | 2003. május 9. péntek, 16:02

rendezés  


egy oldalon
2-1  /  2


 
2003. május 21. szerda, 14:33 2. | filmhu
Csudákat. Mármint az, amit a filmhu és más, jóravaló kritikusok bírtak írni erről a moziról. Egy ilyen jó kis írásnak, mint a Lovasé, simán be lehet dőlni, velem is ez történt. Aztán végig azon gondolkoztam hazafelé a villamoson, hogy az ember már senkire se hallgathat. Mert egy ekkora rendezőtől + költségvetés nem nagy kunszt, ha jó képeket satöbbi csinál, meg az sem, hogy vicceskedik a zsánerrel, ha unalmas a sztorija, rosszak a színészei, és a közhelygyűjteményét diavtoskodva akarja az idézőjeleivel menteni. Ami a legidegesítőbb az egészben, hogy ez a tanult amcsi krapek telepakolja filmes utalásokkal, sokkal, a moziját, Makajevhajó a Szajnán, seggbekűrás a Visszafordíthatatlanból, Cannes-kritika, de ez kevés, mint gumicukrrban az evitamin. Mondjuk, a ppsikat és a leszbikusokat megértem, ha bejön nekik néhány jelenet, de mit szóljunk mi, heteró dominák, akik nem akarnak többé álmodtam-a-filmet fordulatokat látni, kiver minket a hideg a fotómontázsból összeálló történettől, és ki vagyunk éhezve egy igazi tökös thrillerre?
 
2003. május 9. péntek, 16:02 1. | filmhu

nka emblema 2012