sex hikaye

Díj?

a topikot nyitotta: filmhuadmin | 2002. január 18. péntek, 23:28

rendezés  


egy oldalon
5-1  /  5


 
2002. február 6. szerda, 00:45 5. | filmhu
Bíró Miklós operatőr tanár nyerte az arany nyakkendő díjat! Aki régóta tanít ott és sok jó növendék repült már ki a keze alól (pl. Miklauzic Márton). Akárcsak a Kende keze alól (pl. Pohárnok Gergely).
 
2002. január 29. kedd, 00:02 4. | filmhu
Hi külsős!
Igen, én olvasok és SZFE-s vagyok, de operatőr szakon. Ezért aztán nemtudom milyen tanár volt a Simó, de a rendezők tényleg szerették. Velük kéne erről beszélj.
És a díjról pedig csak annyi, hogy én is tudok valamit... de legyen a díjkiosztó ünnepség meglepetése!
 
2002. január 26. szombat, 15:37 3. | filmhu
hallottam, "a simo" temetese olyan volt, mint mar reg -- hogy az milyen volt, el se tudom kepzelni --, de hogy mindenki ott volt, mert "a simo" olyan volt... es hogy a fiatalok milyen szepen beszeltek rola, ezt mondtak nekem. kulsoskent engem komolyan erdekelne, hogy mitol volt o olyan jo tanar. jobb,mmint mas. egyalatalan, olvas itt valaki az szfe-tol?
 
2002. január 26. szombat, 13:42 2. | filmhu
Nekem van egy nem tuti infóm, de még inkább nem írom le. Majd akkor, amikor tuti lesz!
 
2002. január 18. péntek, 23:28 1. | filmhu
Csak érdeklődöm, hogy vajon ki nyeri idén a Nyakkendő díjat (amit a legjobb Filmművészetis tanár kap)?

nka emblema 2012