sex hikaye

Árpa belevág az Argóba

a topikot nyitotta: filmhuadmin | 2003. szeptember 9. kedd, 23:33

rendezés  


egy oldalon
3-1  /  3


 
2003. szeptember 14. vasárnap, 18:37 3. | filmhu
Nekem is bőven akadnak kétségeim, de talán várjuk meg a filmet, utána ítélkezzünk róla. Láttam már olyat, hogy nekem nagyon ellenszenves ember forgatott nagyon jó filmet, és zseniális rendező is csinált már vacakot. A "neves médiaszemélyiség" valóban nem túl szerencsés megfogalmazás, bár a szó eredeti jelentése talán az, hogy "sokak által ismert". Ez meg igaz. Minden új magyar film megérdemel annyi bizalmat, hogy írjanak róla, népszerűsítsék. Pláne, ha még nincs is készen, tehát akár jó is lehet.
 
2003. szeptember 10. szerda, 16:22 2. | filmhu
Jobbulást kívánok.
 
2003. szeptember 9. kedd, 23:33 1. | filmhu
Gratulálok a Film.hu-nak, hogy Magyarország egyik legnagyobb nímandját "neves médiaszemélyiség"-ként aposztrofálja, akinek ostoba terveit vezető hírként tálalja a fő oldalon. Ha ennyire nincs mit mondani a magyar film ügyeiről, akkor el kéne gondolkodni valami más tennivalón. Minden filmszerető embertársam nevében ezúton kérem ki magamnak, hogy -részben közpénzből fenntartott felületen-  a szennylapok állandó főszereplői közül bárki, bármilyen összefüggésben itt megjelenjen. Pláne neves médiaszemélyiségként. Mi az, hogy főiskola? Mint a taknyot, úgy akarták kivágni onnan ezt a szerencsétlen hazudozót. Barbalics Péternek nem kellemetlen ez az ügy? A Sorstalanság mellett simán "lenyom" egy ilyen hipergagyisztikus haknit?  Mi folyik itt??????

nka emblema 2012