sex hikaye

Aljas ez ******!

a topikot nyitotta: filmhuadmin | 2001. szeptember 30. vasárnap, 19:57

rendezés  


egy oldalon
8-1  /  8


 
2001. október 5. péntek, 21:00 8. | filmhu
index fórumról kirúgni?
ugyanmár, ott is aktív vagyok.:)
csak elmondom ha vmi b@ssza a csôrömet.
 
2001. október 5. péntek, 10:06 7. | filmhu
Csillapodj testvérem,

ha kírúgtak az index fórumból, ne itt vezesd le az energiáid.

inkább gyere templomot éíteni Madaraspusztára.

Kornélia nővér
Szamaritánus Nővérek
 
2001. október 2. kedd, 15:32 6. | filmhu
mi van galamblelekü filmhusok, túl durva az a kibaszott topic cím????

azért ugye nem pityeregtek szendeszűzek???
 
2001. október 1. hétfő, 18:33 5. | filmhu
te állat.

"alternatív grafikus, aki nem csinál szar gagyit"

mi ez????
 
2001. október 1. hétfő, 09:05 4. | filmhu
Nono, azért a forgatókönyvet össze lehet rakni hamar, az még nem a kidolgozás...

Viszont nem értem, ez mé' flash versenynek van kiírva, ha annak a képességeit csak 1%-ban lehet kihasználni - interaktivitás nélkül SZVSZ ez csak egy csóró animációs verseny (grafikusok előnyben), és nem FLASH!
 
2001. szeptember 30. vasárnap, 20:10 3. | filmhu
Ha ennyire biztos vagy benne, nem tartoztat senki :)))))
Egyebkent attol hogy valaki nem alternativ, attol meg szeretheti a fantasyt :))))
Mondjuk en is szeretem...

A mellenyed nem sikerult picit tul nagyra? :))))
Azt azert ketlem hogy van fogalmad a rajzfilmkeszitesrorl, ha csak "ugy" megrajzolsz ket oranyi tomor horrort...
Az ugye 24 frame/sec-el szamolva is 172800 kepecske... Persze flashban nem kepenkent kell, de ket ora akkor is kicsit kemeny melo:)))))Nem gondolod?

Mellesleg a tuc-tuc disco nekem se jon be, de hat oreg motorosoknak az nem is valo :))))))
 
2001. szeptember 30. vasárnap, 20:04 2. | filmhu
Kis tag basszátok meg ez mi? Ismerem én isten bizony. ő a leg jobb haverom. Clint Eastwood is a Szomszédom. Charles Bronsonnal pedig eggyüt szoktunk gyúrni. Keni mint Dzsekszon(a vajkrémet)!
 
2001. szeptember 30. vasárnap, 19:57 1. | filmhu
Bejelentkeztem erre a szarra, de dunsztom nincs hogy a francba fog ez zajlani, és milyen hülyeséget akarnak tőlem, mert ha kell én megrajzolok egy kétórás tömény horror forgatókönyvet vagy valami fantasy kreálmányt, de ne tudd meg bazdmeg hogy milyen biztos, hogy valami állítólag divatos kis igénytelen szar fog aratni, amit diszkós tuc-tucot hallgatók gyártottak, mert a mai rajzfilmben nincs művészet, istenem, hová tűnt mára a Kockásfülű nyúl? Tisztelettel egy alternatív grafikus, aki nem csinál szar gagyit.

nka emblema 2012