sex hikaye

FORGATÓKÖNYVÍRÓK FIGYELEM!

a topikot nyitotta: filmhuadmin | 2004. február 23. hétfő, 00:36

rendezés  


egy oldalon
7-1  /  7


 
2004. március 5. péntek, 16:59 7. | filmhu

Jó jó rendben....Nem akartam én kötözködni...

A kommentárodból azt veszem ki hogy ez angol nyelven van (ha mégsem jelezd vissza légy szíves..!)

 
2004. március 4. csütörtök, 14:40 6. | filmhu

A gyengébbek kedvéért: Nem választ várok. Akit érdekel, megkeres. Azért rakom rakom fel újra, hogy szem előtt legyen. Ha valakinek nincs pénze, hogy kimenjen és elvégezze McKee kurzusát, akkor a könyve nagy segítség ahhoz, hogy megtanuljon forgatókönyvet írni. De nagyon sokat segít azoknak is, akik azt gondolják magukról, hogy tudnak forgatókönyvet írni.

 
2004. március 3. szerda, 16:09 5. | filmhu

Úgy látom nem nagyon fogy a könyv.....)))

Én úgy látom sok embernek nem könyvekre lenne szüksége hanem kapcsolatokra... (sajnos...)

 
2004. március 1. hétfő, 20:10 4. | filmhu
Forgatókönyvírók, vagy annak készülők figyelem!

A hollywoodi írók legnépszerűbb és leginkább istenített tanára, Robert McKee – STORY - Substance, Structure, Style and the Principles of Screenwriting c. könyve megvásárolható.

Érdeklődni: 06-30-965-2052, vagy frankrizzo@chello.hu
 
2004. február 26. csütörtök, 12:44 3. | filmhu
Forgatókönyvírók, vagy annak készülők figyelem!

A hollywoodi írók legnépszerűbb és leginkább istenített tanára, Robert McKee – STORY - Substance, Structure, Style and the Principles of Screenwriting c. könyve megvásárolható.

Érdeklődni: 06-30-965-2052, vagy frankrizzo@chello.hu
 
2004. február 24. kedd, 13:10 2. | filmhu
Forgatókönyvírók, vagy annak készülők figyelem!

A hollywoodi írók legnépszerűbb és leginkább istenített tanára, Robert McKee – STORY - Substance, Structure, Style and the Principles of Screenwriting c. könyve megvásárolható.

Érdeklődni: 06-30-965-2052, vagy frankrizzo@chello.hu

 
2004. február 23. hétfő, 00:36 1. | filmhu

Forgatókönyvírók, vagy annak készülők figyelem!

A hollywoodi írók legnépszerűbb és leginkább istenített tanára, Robert McKee – STORY - Substance, Structure, Style and the Principles of Screenwriting c. könyve megvásárolható.

Érdeklődni: 06-30-965-2052, vagy frankrizzo@chello.hu

nka emblema 2012