sex hikaye

magyarfilm.hu

a topikot nyitotta: filmhuadmin | 2001. május 26. szombat, 18:47

rendezés  


egy oldalon
12-1  /  12


 
2001. június 7. csütörtök, 17:59 12. | filmhu
te azert egy kicsit messzire rugaszkodtal a realitasoktol. azert amellett nehez elmenni, hogy ketto film keszul tobb mint 2500 milliobol, mig a szakma egesze var 500 milliora. hiaba, a szakembereket meg kell fizetni...
 
2001. június 7. csütörtök, 17:51 11. | filmhu
A dolog igen egyszeru. Ha valaki nagyon akar filmet csinalni, az csinal is. Ugy, ahogyan o szeretne. Ha valaki nemnagyon akar, az nem csinal, de ne is csinaljon. Szidja csak a "rendszert", idezgesse a partallamot, meg ilyenek. Csak legalabb ne nevezze magat szakmanak.
 
2001. június 7. csütörtök, 11:01 10. | filmhu
A "fáradt hegedűmüvész" alatt kiket értesz???
Talán a sad end-nek lehet "valamicske" köze akoz, ahogyan épp érzik magukat.
 
2001. június 3. vasárnap, 20:20 9. | filmhu
Nem az Orban fele "utazo filmsztarok"-kal van a baj, hanem azokkal faradt hegedumuveszekkel, akik azt hiszik, hogy a happy end az oka az alkoholizmusuknak.
 
2001. május 30. szerda, 11:25 8. | filmhu
Kaka lehet neked.
 
2001. május 30. szerda, 09:47 7. | filmhu
 
2001. május 29. kedd, 14:07 6. | filmhu
Én csak egy kommersz kis rajongó vagyok, nem szándékom senkibe belekötni, inkább a szerelem, nekem bejön ez a filmes oldal.
 
2001. május 29. kedd, 09:50 5. | filmhu
Irónia? Mi az? Ez?
 
2001. május 29. kedd, 09:40 4. | filmhu
japán és kolbász? utazó filmsztár? - érezd az iróniát, ember!
 
2001. május 29. kedd, 08:13 3. | filmhu
Most már csak azt nem értem, hogy az SZDSZ-t, a kormányt,a film.hu-t, vagy a félbalkáninak minősített országunkat kell-e utálnom. Szóval mi a gáz gyerekek?
 
2001. május 27. vasárnap, 01:37 2. | filmhu
Hat en eddig ugy tapasztaltam, hogy a filmhu elege tavol tartotta magat barmilyen politikai allasfoglalastol. szerintem ket hir jirkent valo magjalantatese nem nevezheto politikainak - ez tortenik. Hogy ez tortenik, az politika, de errol nem a filmhu tehet. Egy filmes felszakmai/felbulvarnak nem az a feladata, hogy ezt ertelmezze - bar ezt is megteszi neha egy-ket rovatban. az is cimlapra kerul.
Azon persze erdemes elgondolkodni, hogy miert ez a hir. talan mert egy szar kis felbalkani pszeudokadarizmusban elunk. persze au is haladas, hogy az orban utifilmeket bemutatjak, egy ideig ugy nezet ki, hogy nem nekunk, kortarsaknak, hanem az utokornak keszultek... aztan rajottek, hogy talan senkit sem erdekelne, ugyhogy ez most pilot.vetites :DDD

Lenyeg a lenyeg, nem hiszem, hogy hiba cimlapon hozni ezeket a dolgokat. sokkal ellenszenvesebb lenne, ha nem hoznak cimlapon. mert az mar politika lenne...
 
2001. május 26. szombat, 18:47 1. | filmhu
Cimlapon az aranyhajo meg a kolbasz. Ettol leszunk jo filmesek.

nka emblema 2012