sex hikaye

Ternyák vetítés

a topikot nyitotta: filmhuadmin | 2002. június 14. péntek, 19:32

rendezés  


egy oldalon
15-1  /  15


 
2002. július 11. csütörtök, 13:44 15. | filmhu
csám-csám-csám-csám-csám-csám
 
2002. június 26. szerda, 15:09 14. | filmhu

Örülök, hogy akad még téma, amin ilyen szépen el tudsz csámcsogni!Bravo!
 
2002. június 26. szerda, 12:15 13. | filmhu
speciel ismerem az interjú készítőjét. Nem olyan tudatmódosító fajta. Egyébként, pedig a szöveged elég demagóg.
 
2002. június 26. szerda, 12:14 12. | filmhu
mondta ezt d.g.
 
2002. június 23. vasárnap, 23:26 11. | filmhu
A gangesz kurva jó film, kevés ilyen van, csak a fehér rojsz rojsz nem kellett volna bele. szegény trenyák jól bebaszta a fejét, de azért reménykedjünk. hajrá trenyák! hajrá dettre!
 
2002. június 23. vasárnap, 13:01 10. | filmhu
"Zolinak nagyon kellettek célok és sikerek, hogy ne kelljen menekülnie. A Felhő a Gangesz felett nagyon fontos volt neki, talán jobban, mint a Zsámbéki rendezte Hamlet. Mindenesetre részegen kibírhatatlan volt. Nagyon súlyos sértéseket vágott az ember fejéhez. Másnap persze bocsánatot kért, de egyszer mindenki telítődik. Nagyon nehéz a saját démonjaimmal megküzdeni, nemhogy máséval. De mindemellett nagyon jó barátok vagyunk, végül mindig kibékültünk."-Hát ennyi!
 
2002. június 23. vasárnap, 12:49 9. | filmhu
El nem tudom képzelni!
 
2002. június 23. vasárnap, 12:48 8. | filmhu
A Dettre nagyon sokat foglalkozott a Ternyákkal. A felhő a Gangesz felett , ha jól hallottam, koncentrált összmunka volt. Az eredmény legalábbis erre utal. Az elmúlt tíz év egyik leghitelesebb férfialakítását láthatja benne a kedves mozinéző, rádió hallgató, újságolvasó!Az újságokban megjelent faszságokat pedig nem kellene vérkomolyra venni!A Média torzít!A tudatodat torzítja! Vigyázz újságolvasó!
 
2002. június 21. péntek, 13:55 7. | filmhu
ebből az egészből nem lehet érteni semmit. miért csináljátok ezt? írja már le valaki magzarul, hogy mi a fasz van! köszönettel.
 
2002. június 21. péntek, 13:29 6. | filmhu
az, "igen"!
 
2002. június 20. csütörtök, 13:38 5. | filmhu
azért ez a segélyakció is furcsa volt, úgy tudom, a Ternyák család nem is tudott róla
 
2002. június 20. csütörtök, 12:58 4. | filmhu
Szerintem benne van ebben az egyetlen - a szövegkörnyezetből természetesen kiragadott - mondatban. Ha figyelmesen elolvasod, rájössz te is, milyen lelkületű (lelketlen)ember tud ilyet mondani egy másik emberről, aki bajba került. Mégpedig d.g. jóadag közreműködésével - de ez más lapra tartozik. Elég ezt az egy mondatot elolvasni az interjúból.
 
2002. június 19. szerda, 21:03 3. | filmhu
Kifejtenéd? Tényleg, csak úgy egy pár sorban...
 
2002. június 18. kedd, 15:16 2. | filmhu
igenigen

...és dettre gábor nézzen magába mélyen, őszintén...:

"Ha valakiben nincs elég erő ahhoz, hogy a világban úgy működjön, mint a többiek, nem lehet rajta segíteni." - d.g. interjú a Népszabadság Budapest mellékletében, 2002. május 27.)
 
2002. június 14. péntek, 19:32 1. | filmhu
Tisztelt Hölgyeim és Uraim!

2002,június 19-én az Uránia moziban jótékonysági estet rendeznek Ternyák Zoltán színművész javára, aki több, mint két hónapja
kómában van.'9-én 20 órai kezdettel az Uránia barátok,színművészek,rendezők,pályatársak közreműködésével részleteket mutat be a balesetet szenvedett színművész filmjeiből,rögzített színdarabokból,televízíós anyagokból.Az est jótékonysági est, tehát a 2000-ft-os belépőt Ternyák Zoltán gyógyulására fodítja!
GYERTEK MINÉL TÖBBEN!!!

nka emblema 2012