sex hikaye

AMATŐR FILMES FILMESEKET KERES!!

a topikot nyitotta: Banyus | 2010. március 6. szombat, 12:30

rendezés  


egy oldalon
7-1  /  7


 
2011. december 13. kedd, 17:05 7. | Banyuss

21 éves, főiskolás lány vagyok, mozgóképkultúra-médiaismeret szakon tanulok, emelt szintű mozgókép érettségivel rendelkezek. Oktatást, felkészítést vállalok médiás érettségire, gyakorlati felvételikre (SZFE, BKF stb..)

Ár: 1500 ft-tól 2000-ig/másfél óra.

Telefon: 0630/550 - 1574

 
2011. október 25. kedd, 22:13 6. | Mcfly
Üdvözlöm
Filmes Smink és Maszkmesterként végeztem 2009-ben.
Frissen végzett rendezők,operatőrök,forgatókönyvírók stb...,jelentkezését várom akik,
szeretnének egy fiatal,segítőkész jól felszerelt maszkmesterrel dolgozni.
Nyílván rutinosabb filmes szakemberek jelentkezését is szívesen fogadom.
Munkáim közt fellelhetőek:smink,öregítés,lőtt sebek,vágott sebek,szakáll,bajusz,
paróka,hajhosszabítás,speciális effekt,gumimaszk illetve ha egyéni kérés lenne,
az is megbeszélés tárgya.
Várom hívásukat a nap bármely időszakában.
Üdvözlettel : Krisztián
e-mail: hotpants9801@freemail.hu
 
2011. október 7. péntek, 12:36 5. | RDBP
http://budapest.raindance.org/kepzesek/raindance-rovidfilm-projekt/
 
2011. május 2. hétfő, 15:36 4. | Bazsi02

Sziasztok

Szeretnék egy kis segítséget kérni, de ezt biztos nemitt kéne megtennem.Multimédia fejlesztő vagyok  Nem tud valaki olyan weboldalt,portált ahol Bármilyen filmezéssel,tv produkcioval kapcsolatos állásokra , pályázatokra lehet jelentkezni ? aki tud küldene nekem egy e-mail-t: ho.balazs@freemail.hu címre. Előre is köszönöm.

 
2011. május 2. hétfő, 15:36 3. | Bazsi02

Sziasztok

Szeretnék egy kis segítséget kérni, de ezt biztos nemitt kéne megtennem.Multimédia fejlesztő vagyok  Nem tud valaki olyan weboldalt,portált ahol Bármilyen filmezéssel,tv produkcioval kapcsolatos állásokra , pályázatokra lehet jelentkezni ? aki tud küldene nekem egy e-mail-t: ho.balazs@freemail.hu címre. Előre is köszönöm.

 
2011. január 14. péntek, 04:47 2. | RVB
Sziasztok! Szeretnék az RKH zenekar Kezelhető című számához egy Youtube-os videót csinálni. Ehhez felakarom használni A Tanú című film egyik jelenetét. Ki a film jogutódja? Kitől tudok erre engedélyt kérni? Előre is köszönőm a segítséget, és további szép napot!
 
2010. március 6. szombat, 12:30 1. | Banyus

Sziasztok! Érettségi filmemhez keresnék korombeli 19-20 éves embereket segítőnek. Ha ismertek ilyen embereket, esetleg az érintett korosztály vagytok jelentkezzetek e-mailben és a részleteket megbeszéljük. kellytokfej@freemail.hu


nka emblema 2012