sex hikaye

Bollók Csaba: Iszka utazása

a topikot nyitotta: filmhuadmin | 2008. március 5. szerda, 14:35

rendezés  


egy oldalon
2-1  /  2


 
2008. május 16. péntek, 21:33 2. | bijou
Cet Lee! Tévedsz. Bollók Csaba és felesége a sajátjaikként bántak a gyermekekkel, és felajálották nekik, hogy éljenek Magyarországon, de Iszka (vagyis Varga Mária) maga döntött úgy, hogy az "otthonában" szeretni élni. Remélem, már megnézted, mert akkor érted. Egyrészt, mert Iszka Varga Mária és Varga Mária Iszka - és ebből érted, miért ment vissza, másrészt mert láthatod, hogy ezt a lányt egyszerűen meg kellett mutatni. Neki ez a sorsa. És tisztelet mások iránt, főleg, aki nevét és arcát felvállalva jelenik meg az oldalon, ellenben veled. Úgyhogy inkább hanyagold ezt a nagy pertus hangnemet, szemsértő.
 
2008. március 5. szerda, 14:35 1. | Cet Lee
meg nézem a filmed Csaba. eleve rossz szájízzel indulok neki. utálom azt amikor valakinek nincs ötlete és a nyomorból kovácsol sikert magának. megnézem hogyan csinálod te ezt. az is borzasztó amikor valaki valamit csak megkapargat, utána meg magára hagyja a dolgokat. nem az Oszkárt féltem tőled. neked olyan vélhetőleg nem lesz legalábbis amig kostolgatod csak miként kell csinálni elfogadható filmet. technika nem elég. támogatok, szponzorok kevés. a film te vagy. ezért nézlek meg. téged. a filmedet. miként használod fel önös érdekből ISZKÁT a sikered elérésére. sejtem felröhögök néha majd. mondom. nagyon rossz szájízzel nézlek meg. aztán majd bocsánatot kérek ha lesz miért. mi az nekem. ahogy neked is mindegy mit kavarsz össze egy nyomorult embergyerekben. a szeme katatómiát ígér. hát dühös vagyok. nem szabad mindent piszkálni mert számunkra érdekes. ne fedezzél fel nyomorult helyzeteket ha tovább azt nem kezeled. és ne. NE mutasd te meg neki a világot mert nem lesz hova visszatérnie! ami neked inteligencia az neki a túlélés. NE ZAVARD ÖSSZE. megnézem a filmedet. Cet Lee

nka emblema 2012