sex hikaye

Éljen a Moszkva tér

a topikot nyitotta: filmhuadmin | 2001. február 3. szombat, 16:05

rendezés  


egy oldalon
24-5  /  24


 
2002. január 30. szerda, 20:56 24. | filmhu
És éljen a Moszkva tér!
 
2002. január 13. vasárnap, 19:29 23. | filmhu
Nagyon jó film! Érdemes megnézni!
 
2001. november 13. kedd, 16:42 22. | filmhu
Ó, köszi
 
2001. november 13. kedd, 15:54 21. | filmhu
hát, szvsz, nem is te vagy a cél, hanem az igényes szórakoztatás...
 
2001. október 30. kedd, 14:18 20. | filmhu
No osztán kéváncsi leszek mikor érsz te el engem Moszva tér, azé annyira nem megy az a szekér
 
2001. október 29. hétfő, 16:41 19. | filmhu
tán ha felvázolnád, hogy miért "kaki", az jó lenne...
 
2001. október 17. szerda, 11:36 18. | filmhu
szerintem meg egy rakás kaki. pedig korosztály alapján akár tetszhetett is volna...
 
2001. október 12. péntek, 10:55 17. | filmhu
Remélem ez a fim valaminek a kezdete. Szeretnék minnél több ilyen magyar filmet látni a mozikban.
Én eredetileg a Majmok bolygóját akartam megnézni, de a Moszkva tér lett belőle. Sokak szerint jól választottam.
" Szóval akkor zsíroskenyér? "
 
2001. október 10. szerda, 14:10 16. | filmhu
hát magyar viszonylatban sajnos igen.
az ún. művészfilmek általában túlságosan is elvontak, a rendezőn kívül max. a kutyája érti. a közönségfilmek pedig nagyon gagyik (tisztelet a kivételenek).
 
2001. október 10. szerda, 11:47 15. | filmhu
CSak széles horizonton lehet ilyen kizárólagosan gondolkodni. Ha kevés a pénz a filmekre akkor hulljon a kaka?! Máskülönben ezer müvészfilm van és alig csupán néhány kommersz? muhahaha...
 
2001. október 9. kedd, 21:37 14. | filmhu
CSá! A Moszkva tér tényleg jó, de nm mentes a hibáktól!!
Lóth Balunak üzenem, hogy tetszet a "sarka"!!
 
2001. október 8. hétfő, 14:27 13. | filmhu
pont ez a jó, hogí végre egy igényes közönségfilmet csinált vki, és nem az ezredik 10 nézős művészfilmet.
 
2001. október 8. hétfő, 10:53 12. | filmhu
Sziasztok!! Nemrég látam a Moszkva tér című Török Feri filmet! Egyszerűen felüdülés volt, hogy egy ilyen remek, vicces, kerek és szimpatikus történetet nézni. Örülök, hogy végre készül ilyen magyar mozi is, bár kétségtelen, hogy ez inkább közönség mint művészfilm.
Hajrá csak így tovább!!
 
2001. szeptember 28. péntek, 14:44 11. | filmhu
Le. Mert elso het. Ennyit elsofilm reg nem csinalt. Sot, sok magyar film soha nem er el ennyit. Ami most 13, az lesz szerintem 62 a vegen. En lattam es drukkolok.
 
2001. szeptember 28. péntek, 12:14 10. | filmhu
Télleg le kell, hogy hidaljunk 13.000 embertől?
Én nem tudom, csak kérdezem.
 
2001. szeptember 25. kedd, 18:39 9. | filmhu
bakker, megnéztem, és qrva jó.
mintha egy pillanatra visszacsöppentem volna az iskolapadba.
teccett feri:))
 
2001. szeptember 22. szombat, 21:37 8. | filmhu
Szia Feri! Mi a helyzet otthon?
 
2001. szeptember 21. péntek, 12:28 7. | filmhu
idézet bikácsy gergelytől:

Török Ferenc Moszkva tere – hogy a kézenfekvő összehasonlítást most már végre megtagadjam – alig hasonlít a Megáll az időre. Csak éppen annyira hasonlítanak, mint amennyire 56, meg az utána következő pár év 1989/90-re: kevéssé: mint egy véres leszámolás ravasz emberek simulékony politikai alkujára. A hasonlat a történelmi párhuzamra vonatkozik, nem a két filmre. Főleg nem a Moszkva térre. Ebben ugyanis vidám heccek, ravasz trükkök és bájosan naiv vagy bájosan romlandó fiúk és lányok szerepelnek, de sem leszámolás, sem ocsmány alku.
Török Ferenc: Moszkva tér
Hallatlanul könnyed, s hogy egy fura szót kreáljak: repülékeny film


mindenki arról papol, hogy mennyire hasonlít a két film, aztán lehet, hogy mégse?
 
2001. február 6. kedd, 21:28 6. | filmhu
IGEEEEEEEEEEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van igazság a földön: Pápai Erzsi díjat kapott. ÉLJEN PÁPAI ERZSI!!!! És a Moszkva tér is! Éljen a Moszkva tér!

Jó, most komolyan, Pápai Erzsi tényleg nagyon jó volt ebben a filmben. Rajtam már fogott az ártalom, mindig kutatom a rendezést meg az operatőri munkát filmnézés közben. No, a Moszkva tér és Pápai Erzsi elérték, hogy felejtsem el a technikát. Nagyon köszönöm nekik.

Nagyon gratulál:

Lóth Balázs

Ui.: ...én asszem nyitok egy Pápai Erzsi Fanklub honlapot a neten ;-))
 
2001. február 5. hétfő, 11:21 5. | filmhu
Amiert igazabol birtam a filmet, az az osztalytermem volt. Az vót az én osztálytermem, depesmód logóval, miegymással. Igaz elég béna generáció vagyunk, elég semmitmondó, de a lényeg, hogy itt ez a film, a Betonnal, a Ganz pályával, meg azzal, hogy a kis szaros gimnazista éveimről már-már azt képzelhetem, hogy legenda.
ps.: Ugy emléxem, az autókereskedés 89-ben még nem volt ott, a gimnázium előtt az utca pedig fordítva egyirányú (Keleti Károly ucca). És ha a Gothár is nevén nevezte a Vigassy tanárurat, ez megtörténhetett volna itt is.
Csók
24-5  /  24

nka emblema 2012