sex hikaye

Hukkle - a szemle legjobbja

a topikot nyitotta: filmhuadmin | 2002. február 2. szombat, 23:39

rendezés  


egy oldalon
16-1  /  36


 
2002. február 6. szerda, 03:19 16. | filmhu
Szerintem is nagyon jó és üdítő film. Úgy látom mindenki egyöntetűen dicséri, ezért, hogy ne legyen olyan egyhangú a topik, hozok egy kis kritikai hangot is.
Nagyon tetszett a szemlélődés, átvezetés stb. DE sajnáltam, hogy ezek a szép dolgok magukra maradtak, mivel a soványka sztori nem ért fel hozzájuk. A nők kinyírják a pasikat. Oké, de MIÉRT? Csak úgy? Nem szeretik őket? Miért nem? Persze, volt az az egykori Tiszazugi mérgezősdi, de ezt a mezei néző honnan applikálja be magának?
Más. Ez a film egy stílusra épül, és az nem is rossz: a falusi szuperközeli apoteózisa. Üdítő, mert kevés ilyet látunk a sok uncsó magyar second között.Tök jó, kérdés, mennyi terhet képes elvinni ez a hátán? Nem kezd-e a stílus önmagáért élni? (egy kicsit talán kezd) Valaki azt írta: a "valaha volt legjobb magyar film", ami azért igen erős túlzás. Új, friss szem, éljen!, de azért szerintem van ennél tovább és feljebb is.
Mindezzel együtt személy szerint gratulálok az alkotónak!
 
2002. február 6. szerda, 02:15 15. | filmhu
Nekem is tetszett. Én nem ismerem a Pálffi Gyuri életét, de ha jól tudom, nem ilyen környzetből származik, ahol a film készült. Ha olvassa ő is a fórumot, érdekelne, hogy hogyan fedezte fel ezt a világot, ehhez szerintem rengeteg csendes szemlélődés kell, üldögélni, nézelődni. Két dolog jutott eszembe: Grillet: Rések, és sokszor, de leginkább a visszatolató mercedesnél a Dalok a második emeletről. Egyébként szerintem is megérdemelte a díjat.
 
2002. február 6. szerda, 01:21 14. | filmhu
Ma megnéztem másodszor is... Jó volt! Mellettem egy öregúr belealudt. Ott szuszogott, és bosszantott. Egy athmoszféra filmnél minden zörej fontos, a csuklás mellett nekem még egy szuszogást is kellett hallgatnom, ami nem a film része. Az öreg egyébként fél óra után kiment a teremből... A fórumot egyébként a Pálfi Gyuri is olvassa, asszonta. Szerintem szólalj meg Gyuri! Másodjára végképp minden világos lett, sőt lehet, hogy sok mindent már én tettem hozzá agyban, ami nincs is benne az alkotói szándékban, de nem baj. Örülök az elsőfilmes díjnak, de még jobban örülök a külföldi kritikus díjnak. Gratulálok hozzá. Üdv.
 
2002. február 5. kedd, 09:44 13. | filmhu
sajna en lemaradtam a filmről ez kiborít
 
2002. február 5. kedd, 02:00 12. | filmhu
akkor SZAVAZZATOK rá, hogy vigye el a közönségdíjat is
 
2002. február 4. hétfő, 23:56 11. | filmhu
Zseniális! Még egyszer azonnal meg kell néznem.
 
2002. február 4. hétfő, 01:33 10. | filmhu
Hát igen. Fantasztikus. Az alapötlet viszonylag egyszerű, de az egyes jelenetek és azok átvezetései hihetetlen jók, és ötletesek. Iszonyű nagy meló lehet a műben. Szerintem külföldön halálra fogja magát nyerni a film, ezt még fordítani sem kell. Itt a szemlén is kell, hogy kapjon valami díjat. Egyébként igen jó most a felhozatal...
A többi elsőfilm is jó.

Visszatérve a HUKKLE-ra: Kíváncsi lennék a Pálfi Gyuri következő munkájára. Ezután nagy nyomás van rajta, ezt kell überelnie. Azért a Pohárnok képeiről se feledkezzünk meg, nagyon szépek.
 
2002. február 4. hétfő, 00:23 9. | filmhu
magasan a legjobb az eddig látottak alapján.
ha nem kap díjat, majd kap külföldön, de az elég égő lenne.
ma megnéztem másodszor is (mert ez olyan), teljes a kép.
visszafogott higgadtság, nem akar direkt lenni (ezért jobb pl a Mundruczónál, pedig neki is mennyire lehet már örülni...)
gratulálok a készítőknek, bár Ozorára nem vinném el a helyükben...
 
2002. február 3. vasárnap, 20:12 8. | filmhu
fántásztikus!!!!!
 
2002. február 3. vasárnap, 18:20 7. | filmhu
Remek-remek-remek!
Nagyon vártam már a filmet, s ma du. végre láttam. Méltán kapott nagy tapsot.
 
2002. február 3. vasárnap, 17:10 6. | filmhu
(Folyt.:) Kora délelőtt valamint késő éjjel csak múzsák kiséretében vagyok hajlandó filmet nézni
 
2002. február 3. vasárnap, 17:08 5. | filmhu
Követeljük, hogy vetitsék még le, mert nem láttam!
 
2002. február 3. vasárnap, 12:54 4. | filmhu
Valóban remek volt, s a vadászpilóta is beint!
 
2002. február 3. vasárnap, 09:57 3. | filmhu
A Hukkle nagyobb kockázatot vállal, mint magyar filmben egyáltalán, úgy tűnt, hogy lehet, és könnyedén nyeri meg a játszmát. Hihetetlenül szellemes, sokoldalú, kreatív, következetes.
 
2002. február 3. vasárnap, 02:52 2. | filmhu
életem legjobb magyar filmje, világszintű eredetiség, végre

itt nagy dolog történt, figyeljünk oda rá
 
2002. február 2. szombat, 23:39 1. | filmhu
Minmimum elsőfilmes díjat ennek a remekműnek!!!
üdv, akiraly
16-1  /  36

nka emblema 2012