sex hikaye

Kérdezd a Madárszabadító, felhő, szél alkotóit: Muhi András – Szaladják István - vasárnap 15:00-16:00

a topikot nyitotta: filmhuadmin | 2006. február 1. szerda, 13:23

rendezés  


egy oldalon
2-1  /  22


 
2006. február 3. péntek, 19:23 2. | verespalne
Sziasztok!

Távol álljon tőlem, hogy a filmbeli "parasztok" szintjétre süllyedve elutasítsam a filmet, de miközben néztem, folyamatosan az volt az érzésem, hogy ez nem film. Ahogyan az interjúban is mondod: "a fiú csatlakozik ehhez furcsa emberhez, majd mikor a közös vándorlás során SZÓBA (kiemelés tőlem) kerülnek élet és halál kérdései, az áldozathozatal fontossága" vagy "A Madárszabadítóban nem a halálkép a fontos, hanem valami igazságnak a „lehozása” és közvetítése".

A kérdésem mindennemű sértő szándék ellenére is az, hogy miért gondolod, hogy az ilyen tartalmak közvetítésére a megfelelő médium a film? (Szerintem ahhoz, hogy egy játékfilmhosszban működjön ez az "üzenet", annyira le kell egyszerűsíteni, hogy nem vagyok biztos benne, hogy érdemes.)

Kösz és üdv: hermin
 
2006. február 1. szerda, 13:23 1. | admin
Itt az alkalom, hogy személyesen tegyél föl kérdéseket a Madárszabadító, felhő, szél alkotóinak.

február 5-én, vasárnap 15:00 és 16:00 Szaladják István rendező és Muhi András producer lesz a vendégünk

Ebbe a topikba folyamatosan lehet küldeni kérdéseket a Madárszabadító, felhő, szél alkotóinak, melyeket Vasárnap délután élőben válaszolnak meg. A sértő tartalmú hozzászólásokat kimoderáljuk.
2-1  /  22

nka emblema 2012