sex hikaye

Knédlirecept

a topikot nyitotta: filmhuadmin | 2001. november 27. kedd, 17:12

rendezés  


egy oldalon
31-12  /  31


 
2002. február 4. hétfő, 22:38 31. | filmhu
Drága Knédlikedvelő Barátaim! Talán feléleszthetjük ezt a topicot, ha elmondom Nektek, hol lehet kies országunkban igazán jó knédlit enni (szerintem). Nos, ajánlok egy kis túrát autóval, vagy bárhogy a Bükk-hegységbe (Pestről kelet felé indulj!). Az Eger és Lillafüred közötti útról térj le Répáshutára. Ott keresd meg a Vadász vendéglőt és máris célbaértél. Add át üdvözletem a gazdának és kérj tőle knédlit! "Nem fogod megbánni!"
 
2001. december 16. vasárnap, 20:04 30. | filmhu
beszédes topikban aktiváltad magad megint, kedves kézigránát. miután megpróbáltuk értelmezni, mi vívta ki újfent a haragodat, rájöttünk, hogy valószínűleg az a tény, hogy egy másik topikba belemoderáltunk. mi se vagyunk hülyék, látod? sajnos, kíváncsiságodat kielégíteni sem itt -- a gasztronómiai elágazásunkban --, sem ott -- ahonnan kiszedtük -- nem áll sincs módunkban kielégíteni. gyakrabban kell -- lehet -- hozzánk ellátogatni... üdv: filmhu.
 
2001. december 15. szombat, 21:25 29. | filmhu
hihetetlen nyomik vagytok filmhuk.

van egy fórum, azt keresztül kasul moderáljátok. eddig se nagyon volt mit, de ezekután végképp.

aztán már csak egymásba tudtuk belekötni, ha így folytatjátok.

mit kell szívózni?

én már az indexes moderátokroktól is idegbajt kapok, de azétr a kettő nem ugyanaz.

idióta banda.

a filmesek nem jönnek ide annak oka van, de nem az, hogy nem a filmről van szó.

kgr
 
2001. december 13. csütörtök, 10:43 28. | filmhu
mult hétvégén is ott voltam, sőt most is megyek. a gond mindössze annyi, hogy mire átjutok már este van és nincs nyitva a bolt. Ezért kénytelen voltam a Sport Restaurácijában knédlizni, természetesen szafttal és káposztával. :-)
A listavezető a strand melletti szálloda étterme - mandulás pisztráng (hmmmm) - és már ideje lenne kipróbálni a Casablanca nevű egységet is....
 
2001. december 12. szerda, 19:24 27. | filmhu
szlovakia egy pestkozeli megoldas, kis kirandulas esztergomba, monnyuk, aztan at a hidon sturovoba, ahol akar magyar forintert is vasarolhatsz jo juhturot, de pl jo sort is - velkopopovicky kozel az aktualis kedvenc 10 SK - ami kab 65 forint:)

ui: udvozlom a forum osszes tobbi gustav husak nickjet ;)
 
2001. december 12. szerda, 18:45 26. | filmhu
juhtúrót a juhtúróboltból...
 
2001. december 12. szerda, 18:00 25. | filmhu
hol a csudában kaptál jó juhtúrót??
 
2001. december 12. szerda, 16:43 24. | filmhu
na akkor már tudom, hogy mi lesz ma a vacsora:-)
 
2001. december 11. kedd, 23:05 23. | filmhu
Csak neked, csak itt, csak most:-)


JUHTÚRÓS SZTRAPACSKA
(4 adag)


Hozzávalók:
burgonya - 0,80 kg
liszt - 0,40 kg
tojás - 2 db
só - 0,05 kg
juhtúró - 0,20 kg
füstölt szalonna - 0,10 kg
tejfel - 0,20 l
A nyers burgonyát lereszeljük, megsózzuk és liszttel, tojással összekeverve galuska tésztát készítünk. Bőp vízben kifőzzük. Tálallsa juhtúróval, pirított szalonna kockával történik.

 
2001. december 7. péntek, 18:28 22. | filmhu
figyelj, filmhu!
nincsen veletlenul egy juhturos sztrapacska (bryndzove halusky) recepted? tok jo lenne egy staropramen, meg egy fernet melle:)
 
2001. december 6. csütörtök, 11:45 21. | filmhu
ti tudjátok.
ti tudjátok?
izgatottan várjuk hát a további hozzászólásokat.
mindent a knédliről!
csigavér.
üdv.
 
2001. december 5. szerda, 16:25 20. | filmhu
ezt ad egy: eccer mar beigertetek nov 28-an. ad ketto: rohejes. monny egy indokot miert. mer nektek nem teccik, h nem filmekrol beszelnek itten? mi van mar, cenzura? ha valami gusztustalan, v serto, akkor meg talan oke, de itt?
 
2001. december 5. szerda, 16:02 19. | filmhu
és akkor itt az ideje törölni? Ember, ez egy netes forum a film.hu-n. Mondta barki, hogy csak filmrol lehet dumálni? Egy topicban a hozzaszolasok mutatjak leginkabb, hogy van-e a topicnak letjogosultsaga, vagy nincs.
Itt meg mintha eppen eleg hozzaszolo lenne vagy mi. :-(
 
2001. december 5. szerda, 16:02 18. | filmhu
vihar a biliben???
 
2001. december 5. szerda, 14:26 17. | filmhu
Csigavér haver, végülis ez egy filmes fórum, és nem a "konyhatrükkök kezdőknek" alapítvány.
 
2001. december 5. szerda, 13:52 16. | filmhu
oltogassatok vmi kiscsajt, én ne a moderálással élvezzetek el állandóan, baszki!!!

kissé túlmoderáljátok ezt fórumot...
 
2001. december 5. szerda, 12:26 15. | filmhu
szerintünk itt a vége, délután oltunk, üdv: a szerkesztőség
 
2001. december 4. kedd, 23:59 14. | filmhu
A magyarkonyha.hu-n most indítok egy topicot "Hogyan készítsünk játékfilmet sok pénzből, gyorsan" címmel. Gyertek át! Amúgy tetszik..
 
2001. december 4. kedd, 17:03 13. | filmhu
hamarosan eltunik a frissek kozul a jo kis knédlis topic... :-((
 
2001. december 2. vasárnap, 15:44 12. | filmhu
Vajon nem lenne itt az ideje, hogy kis hazánkban is nyiljon vendéglő, ami cseh gombocot :-) árul dögivel? Lehetne a neve mondjuk Vendéglő a szafttal átitatott knédlihez.
Kedves Dönci,
amugy probaltad mar a porbol csinalhato knedlit? A multkor beleszaladtam egy ilyenbe. Csehorszagban vettem, akkor meg jo ötletnek latszott... teljesen gagyi lett végül, inkabb valami knédlinek látszo targynak nevezném.
Lehet hogy néhány kilometerrel eszakabbra kell élni hogy igazan sikerüljön?
Na mindegy, legalabb beszélhetunk rola. Köszi a moderatornak, amiert vegul megsem törölte a topikot.

ui:hasonlo problemaim vannak a tortillaval, de ez már más tészta
31-12  /  31

nka emblema 2012