sex hikaye

Kérdezd a Sztornó alkotóit: Pálos György – Lovasi András - hétfő 19:00-20:00

a topikot nyitotta: filmhuadmin | 2006. február 1. szerda, 14:33

rendezés  


egy oldalon
12-1  /  32


 
2006. február 6. hétfő, 19:36 12. | catwoman
miért pont pécs? la miatt?
a filmklubban hosszabb verzióról beszéltél, a kimaradt jeleneteket is lehet majd látni?

köszi,
c.
 
2006. február 6. hétfő, 19:35 11. | ezazamaz
A rendező: Lovasi színészvezetése mennyiben volt speciális? nekem a film erőssége az ő jelenléte.
 
2006. február 6. hétfő, 19:33 10. | ezazamaz
Nekem nem dőlt el, milyen mfaj - félig életérzésfilm, aztán krimiparódia (krimi?) stb. Mi volt a koncepció?
 
2006. február 6. hétfő, 19:26 9. | olla
A nagyobb koltsegvetessel dolgozni miben volt mas? kotottebb? szabadabb?
 
2006. február 6. hétfő, 19:25 8. | Csucsu
Gondolom, nem új és egyedi a kérdés, de miért sztornó?
Lehetne sztornó + új is. :)
 
2006. február 6. hétfő, 19:05 7. | Samstag
Sziaztok, tetszett a film, bár néha kínosan éreztem magam, amikor a saját életemre rárímelő epizódokat néztem - és most nem csak az APEH-levélre gondolok.

Igazából nincs kérdésem, többen súgtak, hogy kérdezzem meg, miért nincs kérdésem. Úgyhogy megkérdezem, hátha tudtok rá válaszolni. Mert én nem.

gratula
és mindig van remény (meg szombat is)
 
2006. február 6. hétfő, 19:00 6. | verespalne
Hello! Nekem nagyon tetszett a film, hiába esik szét itt - ott: nem tökéletes, de nem baj.

1. Miért nyilatkozzátok mindenhol, hogy nem volt egyértelmű, hogy Lovasi lesz a főszereplő, csak a Bognár Attila nyomta be? Volt egy előző változata a forgatókönyvnek, amiből nem volt egyértelmű, hogy ez a szerep egy az egyben ő? Azért is hitetlenkedem ennyire, mert én még ős-Kispálos valék, és a filmből nekem teljesen a Kispál dalok (Lovasi szövegek) világa sugárzott - ez tehát még a forgatókönyv esetében nem volt így?

2. A filmhu filmklubban még arról beszéltetek, hogy nem lesz Kispál a film zenéje, mert háthogy Lovasi a főszereplő. Ehhez képest, ha jól számoltam, három Kispál dal is volt, kettő András előadásában. Ez a terv miért változott meg?

3. Főszereplő énekel, helikopter belátszik - ez tudatos ragaszkodás az önreflexióhoz? Nem engedjük el a filmet, folyamatosan tudatosítjuk a nézőben, hogy filmet néz?

4. András: te lányod, fiad, lakásod? (Az interjúban mintha vmi vízcsap szerelésre utaltál volna)

5. Láttad a filmet? Mennyire vagy elégedett a saját magad teljesítményével?
 
2006. február 6. hétfő, 18:54 5. | admin
andras, hogy tetszett a szívrablás csakanyi eszter eloadasaban?
 
2006. február 6. hétfő, 18:31 4. | Ninocska
Gyuri! Mennyire személyes az alap? Fikció-nem fikció arány? Miért pont Pécs?

András!Volt lehetőséged improzni? És jól gondolom, hogy Én te vagy?
 
2006. február 6. hétfő, 18:22 3. | véregér
györgy:

mit jelent, h. a te neved került ki egyedüli rendezőként? háttérbe vonult a többi kvb-tag? vagy ez már a professzionalizálódás jele?

függetlenfilmesek/amatőrfilmesek vagytok még? egyáltalán mit takar ez a két fogalom itt magyarországon?

mit vártok ettől a filmtől a moziban? közönséget?
mit vártok ettől a filmtől fesztiválokon? díjakat? fontosak egyáltalán nektek ezek a dolgok, mármint nézői és kritikai siker?
 
2006. február 6. hétfő, 18:12 2. | véregér
andrás:

ecceri a kirándulás a vászonra (jancsót leszámítva), vagy lesz tovább?

hogy érezted magad a színészi szerepben? milyen volt, hogy instruálnak? elkzedtél-e alkalmazni/kifejleszteni különféle színészi technikákat, mint a "profik"?
 
2006. február 1. szerda, 14:33 1. | t
Itt az alkalom, hogy személyesen tegyél föl kérdéseket a Sztornó alkotóinak.

február 6-án, hétfő 19:00 és 20:00 között Pálos György rendező és Lovasi András főszereplő lesz a vendégünk

Ebbe a topikba folyamatosan lehet küldeni kérdéseket a Sztornó alkotóinak, melyeket hétfő este élőben válaszolnak meg. A sértő tartalmú hozzászólásokat kimoderáljuk.
12-1  /  32

nka emblema 2012