sex hikaye

Az én életem - az én zeném pályázat

a topikot nyitotta: KalasNyi | 2010. július 9. péntek, 08:51

rendezés  


egy oldalon
16-1  /  36


 
2010. július 14. szerda, 12:21 16. | mollinere10

anyám, te aztán keményen veszed az ilyesmit.. és ha nem nyersz, akkor azt szégyenként éled meg?:):)

oké, lehet a tiéd a fődíj, én megelégszem akkor a telóval is.

és, milyen ötleted van?

 
előzmény: KalasNyi #15
 
 
2010. július 14. szerda, 11:53 15. | KalasNyi
Hát, én ha játszom akkor nem a nyereményekért leginkább hanem sokkal inkább a presztizsért. Mekkora dicsőség az ha egy ilyen fődíjat elvihetsz.... igaz a nyeremények is jók meg motiválnak de ez presztizs. :D
 
hozzászólások száma: 1 | előzmény: mollinere10 #14
 
 
2010. július 14. szerda, 11:44 14. | mollinere10
én a közönség díjnak is örülnék! nagyon jól jönne egy telefon. a mostani magától kikapcsol és csengőhangot vált..:D csak sosem azt állítja be, amit én várnék. lassan szó szerint önálló életet él..
 
hozzászólások száma: 1 | előzmény: makelake #13
 
 
2010. július 14. szerda, 10:49 13. | makelake
én csak most hallok először erről a pályázatról, nagyon tetszik főleg, hogy mennyi pénzt lehet nyerni :)
 
hozzászólások száma: 1
 
 
2010. július 14. szerda, 10:48 12. | polgar.ancsi
Én még nem, de nagyon erősen elvagyok gondolkozva rajta, szerintem egy próbát megér, még gondolkozom a megfelelő ötleten
 
2010. július 14. szerda, 10:36 11. | mollinere10

hát, sztem nem a legjobb technikai effektes videó fog nyerni, hanem inkább az, amelyik jól van kivitelezve és ötletes is.

Ti esetleg pályáztatok már?

 
előzmény: KalasNyi #9
 
 
2010. július 14. szerda, 10:30 10. | polgar.ancsi
Hát, fő hogy kreatív videó legyen, megragadja a mondanivalót, nem hiszem hogy kimondotan a profizmusra mennek rá. Ötletesség...
 
2010. július 14. szerda, 10:26 9. | KalasNyi
Szerintem senki nem gondolta, hogy majd 1 szimpla videóért valaki kap 500e-t. Eléggé komoly alkotásnak kell lennie ahhoz hogy ez sikerülhessen. Igaz ahogy eddig nézelődtem még annyira nem erős a mezőny, azt kitudja lehet hogy a végén majd eléggé sok befog kerülni.
 
hozzászólások száma: 1 | előzmény: mollinere10 #8
 
 
2010. július 14. szerda, 09:32 8. | mollinere10

naná h nem könnyű!!!! de senki ne is várja, hogy csak úgy, a semmiért kap majd 500. 000 Ft-ot..

sztem egy kis videóért ez a pénz baromira megéri. csak nyílván sokat kell ötletelni, hogy a tiéd legyen a legjobb. de ahogy a föci tanárom mondta mindig: valamit, valamiért..

 
hozzászólások száma: 1
 
 
2010. július 9. péntek, 14:34 7. | KalasNyi
Hát igazad van! Nem valami könnyű megcsinálni ezeket, de mindegyik eléggé szórakoztató tud lenni. Mi haverommal azt csináltuk hogy 1 üveg borral kiültünk plusz a szám és elkeztünk róla ötletelni :D Eléggé jó poén volt.
 
előzmény: noaker #6
 
 
2010. július 9. péntek, 12:12 6. | noaker
Félreértés ne essék, én nem azt mondtam, hogy könnyű a szövegátírás, sőt nagyon is nehéz minőségit alkotni belőle, csak szerintem egy kép vagy videó elkészítése sokkal izgalmasabb feladat.
 
hozzászólások száma: 1 | előzmény: KalasNyi #5
 
 
2010. július 9. péntek, 11:55 5. | KalasNyi
Nem hinném hogy egy szövegírűs sablonosnak bizonyulna! Ha már próbáltál egy szöveget átírni akkor tudodhatod hogy az nem könnyű. Vagyis minőségít alkotni belőle nem könnyű
 
hozzászólások száma: 1 | előzmény: noaker #4
 
 
2010. július 9. péntek, 10:41 4. | noaker
Nagyon jó ez a pályázat. A szövegírás túl sablonos a kép és videó kategóriánál sokkal jobban kiélheted a kreativitásodat. Smile
 
hozzászólások száma: 1
 
 
2010. július 9. péntek, 09:52 3. | nekrete
Annyira rossz, hogy mindig lemaradok ezekről a pályázatokról, szerencsére most még időben ajánlották. :) Hát, a szövegírás tűnik a legkönnyebbnek, de szerintem a fotópályázat jobb, legalábbis annak, aki szeret fotózni, és én pont ilyen vagyok :D Egy kicsit vegyítem a kellemest a hasznossal :D
 
2010. július 9. péntek, 09:52 2. | nekrete
Annyira rossz, hogy mindig lemaradok ezekről a pályázatokról, szerencsére most még időben ajánlották. :) Hát, a szövegírás tűnik a legkönnyebbnek, de szerintem a fotópályázat jobb, legalábbis annak, aki szeret fotózni, és én pont ilyen vagyok :D Egy kicsit vegyítem a kellemest a hasznossal :D
 
2010. július 9. péntek, 08:51 1. | KalasNyi

Eléggé jónak igérkezik. Kár, hogy lemaradtam a Sound jegy nyeréséről :S

Viszont a szövegírás nagyon tetszik, eddig is írtam már eléggé sok verset :D

16-1  /  36

nka emblema 2012