sex hikaye

A 41. Magyar Filmszemle díjai

a topikot nyitotta: kromanyik | 2010. február 9. kedd, 13:52

rendezés  


egy oldalon
4-1  /  4


 
2010. február 10. szerda, 16:37 4. | kőpor

Kedves Kollégák, Filmbarátok !

Kissé meglepve, de nagyon boldogan vettem át a 41. Magyar Játékfilmszemle Arany Mikrofon díját.

Ez a díj Pacskovszky József : A vágyakozás napjai című film hangjának az elismerése.

A filmhang csapatmunka.

A mozi, nagyrészt a francia női főszereplő (Catherine Wilkening, magyar hangja Kovács Nóra) miatt teljes utószinkronnal készült, a forgatókönyvíró-rendező elképzelése szerint.

A zene Bacsó Kristóf alkotása.

A dialóg felvétel, és az előkészítés a Magyar Televízióban készült Pap Zoltán, és Benedek Gábor segítségével. 

A zörejszinkron és a 35 mm-es verzió keverése a Gaston stúdióban született Madácsi Imre és Káplár Gábor közreműködésével.

Koncz Gabriella vágó odaadó munkája nagyon sokat könnyített az életünkön.

Helyszíni hang: Stella Szabolcs, Gáspár Szabolcs.

A fent említettek közvetlenül vettek részt a munkában, tehát az elismerés Őket is megilleti.

Ezenkívül külön köszönet Hábermann Jenő producernek, és Berta László gyártásvezetőnek, hogy lehetővé tették a szinte lehetetlent, és végül áldozatok árán, de készült egy 35 mm-es kópia, ami ennek a díjnak is a záloga !

Nagyon jó érzés, hogy ennek a szép, és csendes filmnek a hangja elért a zsűrihez !

Kőporosy János hangmérnök

 
2010. február 9. kedd, 14:24 3. | Lula Fortune

Bocs, kinyomtam a caps lockot: természetesen: Zsombor:-)!

 
előzmény: Lula Fortune #2
 
 
2010. február 9. kedd, 14:23 2. | Lula Fortune

Gratulálok én is zsombornak, nagyon jó kis filmet csinált, de hogy a Látogatáson mit díjazott a zsűri, az rejtély, de ahogy látom az origót, nekik is...

http://twitter.com/filmklub/statuses/8852502829

 
hozzászólások száma: 1 | előzmény: kromanyik #1
 
 
2010. február 9. kedd, 13:52 1. | kromanyik

üde szinfolt volt dyga zsombor köntörfalak cimű filmje.örülök hogy azsűri is értékelte az emberléptékű okos filmet és elek ferit akinek kijárt már ez a dij.

csak igy tovább

 
hozzászólások száma: 1
 

nka emblema 2012