sex hikaye

Új független filmes iskola Budapestre

a topikot nyitotta: dawg | 2010. július 23. péntek, 08:24

rendezés  


egy oldalon
6-1  /  6


 
2010. szeptember 6. hétfő, 11:35 6. | dawg

Estevez: sirok, mert nem birom, ha atbasszak az embereket. Ha valakinek valoban a javara valt egy ilyen, akkor annak meg csak orulni tudok...

frank: latom beled is sok ertelem szorult. Borthwick, ha ezt most hallod eloszor, akkor inkabb kussolj, addig is ugy nezel ki, mint ha okos lennel. Wow, ennek sok ertelme volt, nem?

cty: aha, itt az ideje hogy normalis munkat keressenek.

harvey: igy van, aki hulye az meg haljon meg:D

 
előzmény: Estevez #2
 
 
2010. augusztus 1. vasárnap, 10:27 5. | Harvey Weingard

Mindenképp hiánypótló!

Pláne, hogy nagy neve van a dolognak.

Ettől sokkal jobb kvalitású munkanélkülieket fognak képezni, akik összetört álmokkal mehetnek majd a pszichológusokhoz (hogy legalább nekik legyen munkájuk), amikor szembesülnek azzal, hogy Magyarországon NINCS tehetség-tisztelet.

De akinek pénze és ideje van rá, azt csinál, amit akar, nem?

 
2010. július 28. szerda, 19:21 4. | cty
így igaz, ha már filmek nem lesznek, legalább képzés legyen. addig sem unatkozik majd a sok ember.
 
2010. július 25. vasárnap, 23:45 3. | f.r.a.n.k.
ha most hallottad először, h Raindance, akkor inkább kussolj. addig is úgy nézel ki, mintha okos lennél.
 
2010. július 24. szombat, 14:18 2. | Estevez

Sírjál. Miért fáj ez neked?

NY akadémián járt egy-két ismerősöm, javukra vált.

 
hozzászólások száma: 1 | előzmény: dawg #1
 
 
2010. július 23. péntek, 08:24 1. | dawg

Most komolyan, meg egy? Ezek gomba modra szaporodnak es ugy tunnek el a sullyesztoben, ahogy jonnek (lasd ny filmacademy es tarsai). Lehet en vagyok a hulye, de szerintem eleg butan nez az ki, hogy egy kulfoldi, szazmillios koltsegvetesbol gazdalkodo filmes probal majd meg a "mikrobudzse"-rol oktatni. De miert kell ezt egyaltalan oktatni? Es ki az aki erre el is fog menni?

Mas, pont tegnap lattam egy ujabb "filmes" miacsodat. Nevetseges "szakemberekkel" es "szakokkal". Az egyik ilyen pl: steiner kristof es mediaszereplo kurzus volt..

Na, ilyenkor nem tudom, hogy most rohogjek vagy sirjak-e.

 
hozzászólások száma: 1
 

nka emblema 2012