sex hikaye

Nem tartózkodó kérelem - Grunwalsky tanítványainak levele a miniszterhez

a topikot nyitotta: Harvey Weingard | 2011. október 9. vasárnap, 08:23

rendezés  


egy oldalon
2-1  /  2


 
2011. október 9. vasárnap, 10:42 2. | Minovics

"ezt illik"

Igen, egy gittegyletben így illik.

Na, jó, ha jószándékú vagyok, akkor azt is mondhatnám, hogy szép, nemes dolog kiállni a mesterünk mellett.

Csak nem mindegy, hogy hogyan és mikor.

 
előzmény: Harvey Weingard #1
 
 
2011. október 9. vasárnap, 08:23 1. | Harvey Weingard

Srácok!

 

Én értem, hogy ezt illik. Még azt is el tudom képzelni, hogy hálásak vagytok. De hogy is mondjam... A díj megszűnésének egyik oka, ha valaki érdemtelenné válik rá...

 

Tényleg azt szeretnétek, hogy egykori tanárotok a jelzésértéken túl még börtönbe is menjen? Vagy ti nem is hallottatok az MMKA-s botrányról, amelynek számonkért eseményei az ő elnöksége alatt zajlottak? Szerintem érjük be azzal, hogy elveszik tőle ezt a díjat, és kuss van. Én személy szerint a felelősségrevonást pártolnám, de nem vagyok vérnősző. Ti pedig ne legyetek komformisták - ha a filmjeitekben mertek lázadni, akkor a társadalmi konvenciók se kényszerítsenek semmire.

 

Egyébként csak nekem bassza a csőrömet az a szám, ami ennek az ügynek a kapcsán állandóan elhangzik? 500 nettó? Mi a pudvás ló.........

Csak azért sem leszek demagóg, és emlegetem fel, hogy mennyi a minimálbér. Megvárom, amíg megindul majd az egymás torkának esés, mert aki nem hallotta, az illetékes pénzosztó szerv jövő évi büdzséje 300 millió. Ebből a MM díj 150-et elvisz - úgy hogy közben újságok, portálok, mozik, forgalmazók kell, hogy csődöt jelentsenek. Szerintem ezt még most kéne újragondolni, amíg ember embernek farkasa nem lesz. Meggyőződésem, hogy maguk a Mesterek 200-zal is beérnék, ha tehetnének valamit a filmszakmáért ezzel. Vagy nem... És akkor én egy naiv kis hülye vagyok... Mindenesetre várom a felajánlásokat a Mesterektől...

 
hozzászólások száma: 1
 

nka emblema 2012