sex hikaye

Jövő héttől forog a 9 és fél randi

a topikot nyitotta: filmhuadmin | 2007. június 14. csütörtök, 13:41

rendezés  


egy oldalon
6-1  /  6


 
2007. június 15. péntek, 00:53 6. | torolt felhasznalo
Kiegészíteném azzal, hogy epizodikus történetmesélés, khm, khm (saját bevallásuk szerint), valamint mit üzen a történet... Ezek azért elég súlyos dolgok. Szerintem a Távkapcs komédia is volt, összefüggő is volt, sikeres is volt, és mondanivalója is volt. Na, ebben kellene tudni gondolkozni... A film (az amerikai filozófia szerint) ugyanis nem más, mint történetmesélés mozgóképekben. Aki pedig ilyen alacsonyra rakja a mércét történetmesélésben, annak már csak a mozgókép marad. De a tartalom elvész. És a közönség inkább a tartalomra kíváncsi, semmint a mozgóképre.
 
előzmény: torolt felhasznalo #5
 
 
2007. június 14. csütörtök, 22:27 5. | torolt felhasznalo
Akkor legyen ujujujujj! Ez még nem foglalt.
 
2007. június 14. csütörtök, 22:25 4. | torolt felhasznalo
Menj a picsába! Ezt én akartam mondani...
 
előzmény: santinocorleone #1
 
 
2007. június 14. csütörtök, 15:36 3. | santinocorleone
El tudom képzelni azt a brainstormingot... :D

Te, figyelj má', ha idén ennyien megnézték az sos szerelmet valentín napon, akkor jövőre is csináljunk má' valamit ugyanakkor. Mer' akkor jön majd a sok szerelmespár, stb...

És akkor máris okés a nézettség. Az, hogy tömegek távoznak dühöngve, senkit sem érdekel, a lényeg, hogy valamelyik csokigyár reklámja beleférjen. Valami nagyon nagy baj lehet itt, hogy ezek a legnézettebb filmek. Sas Tamás meg csináljon filmet félmillióból, az talán minőségibb lenne. Döbbenet.
 
2007. június 14. csütörtök, 15:05 2. | vicc
Sas Tamás: hajrá!
Kaszás Géza: polihisztor...főz, színész, producer. no comment.
Fenyő Iván: vissza a színpadra! De villámgyorsan!
Címválasztás: egyes alá.
Február 14- legalább egy újabb szerelmes MAGYAR film:)))
 
2007. június 14. csütörtök, 13:41 1. | santinocorleone

nka emblema 2012