sex hikaye

Hurrikán és fuvallat

a topikot nyitotta: filmhuadmin | 2004. december 22. szerda, 18:39

rendezés  


egy oldalon
4-1  /  4


 
2004. december 27. hétfő, 19:43 4. | torolt felhasznalo
Én ma töltöttem le... és meg is néztem:) Szerintem érdekes, és elég tempós végig. Tény, hogy egy kicsit ijesztő volt a főszereplő neve:) de azt hiszem kellemesen csalódtam. Bár az biztos, hogy a szereposztás és a tartalom alapján nem ültem volna be erre a filmre.

A Donnie Darko-val nem tudom összehasonlítani, pont a "sebessége" és az "iránya" miatt... szerintem kár is a két filmmel egy oldalon foglalkozni. Számomra teljesen más hangulatú mindkettő.
 
2004. december 27. hétfő, 19:29 3. | torolt felhasznalo
Én ma töltöttem le... és meg is néztem:) Szerintem érdekes, és elég tempós végig. Tény, hogy egy kicsit ijesztő volt a főszereplő neve:) de azt hiszem kellemesen csalódtam. Bár az biztos, hogy a szereposztás és a tartalom alapján nem ültem volna be erre a filmre.

A Donnie Darko-val nem tudom összehasonlítani, pont a "sebessége" és az "iránya" miatt... szerintem kár is a két filmmel egy oldalon foglalkozni. Számomra teljesen más hangulatú mindkettő.
 
2004. december 24. péntek, 16:22 2. | torolt felhasznalo
Én is vitatkoznék, de én bon-nal.

Kb. három hónapja letöltöttem a filmet (a Butterfly Effect-et), de amikor megláttam, hgy ki játszik benne, letöröltem mielőtt megnézhettem volna. Csak pár hete néztem meg végül is, mert egy barátom ajánlotta.

Egyébként nem rossz, de azért nem is vagyok elájulva tőle.

Az a lényeg, hogy sokan épp a színész miatt mennek el a moziba, és azoknak meg nem tetszik! Érted - akik hé haver, hol a kocsimat akarnak nézni. Erre mondhatod, hogy a közönség hibája, de ki másnak készül a film, ha nem a közönségnek?

Másrészről meg a Donnie Darko-nak nincs értelme.
 
2004. december 22. szerda, 18:39 1. | torolt felhasznalo
én vitatkoznék:
miért ijeszti el egy húzónév a célközönséget? Hogy lehet ez? Egy név, szóval egy színész csak akkor ijeszthet el egy közönséget, ha az a közönség elhelyezte a szinészt egy skatulyába és utána nem hajlandó azon változtatni. De ez a közönség hibája. Ha engem egy film érdekel, ha a témája eleve érdekel, nem foglalkozom különösebben azzal, hogy ki szerepel benne. Ha pedig ellenérzéseim vannak az illetővel szemben, félreteszem őket, ilyen egyszerű. Valójában ez nem más mint ostoba általánosítgatás. Ahogy láthatólag te benned is van ilyen a magyar filmmel szemben: ha magyar, akkor szar. De csak azért mert eddig nagyrészt csak szar volt, viszont ez akkor sem törvényszerű, ezért ha jön majd egy jó magyar film, én nem fogom elutasítani egyből, csak azért mert magyar.
Aztán nem értem mi köze a Közönséges Bűnözőknek a Donnie Darkóhoz! az okfejtésednek semmi értelme, az egyik film elsőre is teljesen összerakható, de zseniálisan van elmesélve, a másikban viszont egy időhurok van, ami már önmagában is paradoxon, mintahogy minden időutazás az, ezért ezt lehet többféleképpen értelmezni, de érthetőnek érthető. a KB-nek ehhez semmi köze, a két film más műfaj, más stílus, szal nem értelek. A Böse Zellen pedig nem ROSSZ sejtek, hanem GONOSZ sejtek, ami azért egész más!
ciao

nka emblema 2012