sex hikaye

Batman VS Spielberg

a topikot nyitotta: filmhuadmin | 2005. július 14. csütörtök, 19:02

rendezés  


egy oldalon
3-1  /  3


 
2005. július 17. vasárnap, 22:10 3. | torolt felhasznalo
ja és kövezzetek meg, de télleg nem értem:
"Spielberg már évek óta képtelen jó filmet csinálni: nincs vér a celluloid pucájában."
Ööö... mi van?
 
2005. július 17. vasárnap, 22:06 2. | torolt felhasznalo
egyetértek balkánendre.
sztem ha nincs SinCity senkinek sem jut eszébe azt mondani, hogy "áthatja Miller szelleme", azonkívül vannak egy csomóan, akik nem az ő Batmanjét, hanem a régebbit, a nem annyira borongósat kedvelik... a Burton filmek pedig egyfajta interpretációk, attól mert nem "Milleres", még nem rosszak, sőt... egy kritikusnak nem kéne ilyen beszűkültnek lennie, szvsz.
ja és nem értem mi köze Godzillának szept 11-hez, amikor előbbi 98-ban készült, de úgy egyébként is...
ja és WotW meg télleg szar film, de az effektek azért akkoris lélegzetellálítóak, néha dicsérhetnénk is itt ma MO-n...
 
2005. július 14. csütörtök, 19:02 1. | torolt felhasznalo
Bocs, hogy szólok, de sztem nem kéne filmeket a bemutatásuk hetében kultfilmmé avatni. Fogalmam sincs, hogy hogyan jön létre egy kultfilm, de úgy biztos nem, hogy 1 db. kritikus asszondja, hogy: mától fogva ez márpedig az.

A kettős mércéről is essen szó. A Batman-nél W. jótékonyan szemet huny a negatívumok felett (Katie Holmes állítólagos rossz alakításán, a gonosz-klisék) míg a Világok harcánál nem teszi ugyanezt a logikai hibákkal. Miért?

Mindegy. Lényeg: nézhető a Batman, de nem jobb, mint Burton víziója és nem lesz kultfilm. Szvsz.

nka emblema 2012