sex hikaye

A kisfilmes zsűri értékelése

a topikot nyitotta: filmhuadmin | 2009. február 4. szerda, 13:10

rendezés  


egy oldalon
11-1  /  11


 
2009. február 4. szerda, 17:39 11. | Minovics
csillagom:
"Mindennemű fórum-hozzászólást kínosnak érzek. Mivel azonban más módon nincs lehetőségem, kénytelen-kelletlen itt adok hangot véleményemnek - nem ellenében a zsűrinek, csupán a szabad szólás jogán."

Tehát: mindennemű fórum-hozzászólást kínosnak érzel, kivéve a tiédet.
Örülök, hogy rájöttél, hogy mi a fórumozás célja.
 
2009. február 4. szerda, 17:27 10. | Minovics
csillagom:"Hogy elérjek a...: kínos. KÍNOS. Nem érzékeltem a képi bravúrt..."

Ebből a Petri-versből készül évente legalább 3 film, mert bizonyos helyeken kötlezően választható "házi feladat".
Én láttam ennél már sokkal jobb "feldolgozást" is, igaz azt se válogattam volna be a szemlére.
 
előzmény: csillagom #3
 
 
2009. február 4. szerda, 13:33 9. | csillagom
Horváth Lili filmje vitt a legmélyebbre érzelmileg. Akit nem, azt csak sajnálom. Ez volt a legtökéletesebben összerakott, csöppet sem erőltetett, a filmnyelvi eszközöket mindig helyén használó munka.

Meg a Schwechtjéé, amit legalább sikerült elismerni!
 
2009. február 4. szerda, 13:30 8. | csillagom
Apró dolgok: sajnálom, hogy 2009-ben ez a követendő példa. Főleg színészvezetés tekintetében..
 
2009. február 4. szerda, 13:28 7. | csillagom
Vallomás: senki sem vonja kétségbe Lukátsot, Tóth Orsit, vagy Vámos Miklóst - de ez egy film. A filmben van még kép, zene, hang, vágás - ami ebben az esetben tűrhetetlen fájdalmat okozott
 
2009. február 4. szerda, 13:25 6. | csillagom


Fordítva: Spáh Dávid egyperces társadalmi célú hirdetése lehengerlő.. ez sajnos nem ér a nyomába
 
2009. február 4. szerda, 13:24 5. | csillagom


Macskásember: ez a 40. magyar filmszemle volt, ez az alkotás pedig rosszabb fricska, mint a Juliette, mert annak legalább volt értékelhető szegmense




 
2009. február 4. szerda, 13:24 4. | csillagom

Mama: jelentkezzen, aki nem várta, hogy mikor ér már körbe a szárítókötél! Szellemes, szép munka, de unalmas.

 
2009. február 4. szerda, 13:23 3. | csillagom
Hogy elérjek a...: kínos. KÍNOS. Nem érzékeltem a képi bravúrt, amit a zsűri említ - még ha hibaként rója is fel. Hol volt? Volt kép? Egyáltalán, ha valakinek mersze van illusztrálni egy Petri verset..., tanúsíthatnánk némi alázatot
 
2009. február 4. szerda, 13:22 2. | csillagom
folyt.:

Variációk: a legszebben fényképezett kisjátékfilm volt a szemlén, mindvégig erősítette és alátámasztotta a film dramaturgiáját

 
2009. február 4. szerda, 13:10 1. | csillagom
Mindennemű fórum-hozzászólást kínosnak érzek. Mivel azonban más módon nincs lehetőségem, kénytelen-kelletlen itt adok hangot véleményemnek - nem ellenében a zsűrinek, csupán a szabad szólás jogán:
Trip: a filmes nyelvet kétségbe vonnám. kínos hogy egy középiskolai videoszakkör szintjét el nem érő film helyet kapott ezen a szemlén



nka emblema 2012