sex hikaye

Filmötlet pályázat - önkritikával rendelkezőknek

a topikot nyitotta: filmhuadmin | 2006. október 17. kedd, 13:11

rendezés  


egy oldalon
17-1  /  17


 
2007. január 15. hétfő, 14:57 17. | torolt felhasznalo
Kedves Fórumozók, íme az eredményekről szóló hír:

http://www.magyar.film.hu/object.8d147f9f-ce3b-4a65-9d5f-a9e0365e3987.ivy

Üdv: a Filmhu stáb
 
2006. december 29. péntek, 08:10 16. | torolt felhasznalo
Tapsvihar, ováció... Korrekt hozzászólás.
Eredményes(ebb) Új Évet!
Mindenkinek, aki hasonló cipőben jár, meg aki ezt a fórumot koptatja, tökmindegy mit szeret és kit!

Charlie Chan
 
előzmény: Snatch #15
 
 
2006. december 28. csütörtök, 20:43 15. | Snatch
Teljesen egyetértek. Én a filmhu helyében pályázatot hirdetnék Filmötlet pályáztatás - önkritikával rendelkező cégek jeligével.
Javítson ki valaki, ha tévedek: az Év Honlapjára nem került fel a saját pályázati kiírásuk (budapestfilm), a produkciós kft vadiúj honlapjában pedig itt lehet gyönyörködni :D
(bpfilmproduction.hu) Fő a profizmus :)
És valóban, egy olyan egyszerű gesztus, mint egy életjel javított volna a megítélésen. Dehát kulisszák mögött minek a kultúra.
 
előzmény: torolt felhasznalo #12
 
 
2006. december 27. szerda, 15:12 14. | torolt felhasznalo
Tök jogos. Én is inkább az iróniát próbáltam erőltetni. De hát ez is olyan, mint a magyar média. 80 % amatőr, és senki nem fajul odáig, hogy elmenjen tanulni, vagy beismerje, hogy ő ezt nem vágja, és átadja a helyét. Ezért is olyanok a filmek, amilyenek. És szerintem is szégyen, hogy ennyi időbe telik dönteni valamiről. Illetve nem az a szgéyen, hanem az, hogy még csak arra se veszik a fáradságot, hogy életjelet adjanak magukról.

C.C.
 
előzmény: f.r.a.n.k. #13
 
 
2006. december 25. hétfő, 19:13 13. | f.r.a.n.k.
nem nehéz elbírálni annak aki tudja milyen egy jó sztori és látott is már olyat leírva.
a rosszat is csak az veszi észre, aki tudja milyen a rossz és mitől rossz az.
na ilyenből mo-n nincs tíznél több ember.

legalább a rosszat ki tudnák szürni, már beljebb lennénk (lásd régi filmhu pályázat - 10/8 rögtön bukó) . de ezzel a tudással az ember nem születik, hanem megtanulja, ráragad, felszedi, beléivódik és aztán úgy lát át a lyukas sztorin, mintha a szavak ott se lennének.
 
előzmény: torolt felhasznalo #12
 
 
2006. december 23. szombat, 19:09 12. | torolt felhasznalo
Te el sem tudod képzelni, milyen nehéz elbírálni egy pár ötletet. Kérdés persze, hogy ők tudják-e, hogy mi a pudvás lófaszt keresnek. Meg, hogy észreveszik-e, hogy megtalálták. De ez csak a kisebbik baj. A nagyobbik az, hogy az egész "kurva ország" ilyen: kiírjuk, , letelik, majd egerészünk rajta. "Ej, ráérünk arra még". Aztán az utolsó pillanatban összebasszuk. Elismerem persze, hogy a kevés pénz nem túl erős motiváció senkinek sem - se az írónak, se a producernek, sem a kis grémiumoknak (lásd: MMK). De ha nem megy, akkor inkább ne csinálják. Vagy ne őpk. Adják olyannak a a kezébe, aki lelkes, gyors, és a dolog a szívügye. Vagy legalább van annyira udvarias, hogy ha már elbaszta, akkor kér egy kis időt, és néha kiszivárogtat egy kis infot a jónépnek, hogy ne érezzék leszarva magukat. Felmerül persze a kérdés, hogy komolyan várom-e ezt olyanoktól, akik a válaszlevelükben elírják a nevemet. 6 betűből öt stimmelt, a hatodik hiányzott. Kicsire nem adunk, igaz? De ez valamiről árulkodik. Legalábbis az én filmemben, ha egy karakter ilyet csinálna, akkor az árulkodna, és a nméző is sejtené belőle, hogy mit kell gondolnia. De hát kitartás. Vesztenivalónk nincs. Lehet, hogy nyernivalónk se... De legalább fizetnünk nem kell érte...

C.C.
 
előzmény: Snatch #11
 
 
2006. december 21. csütörtök, 18:19 11. | Snatch
Hm tegnap volt egy hónapos az első bírálat kihirdetésének várható időpontja! :) Ez is olyan későn szülés, mikor a rokonság már szétszéledt, senkit se érdekel, hogy néz ki a baba meg kitől van.
 
2006. november 27. hétfő, 21:16 10. | Snatch
Én kérek elnézést, hogy már egy hetet késnek életjel nélkül. Lehet itt bármit komolyan venni?
 
2006. október 24. kedd, 13:31 9. | f.r.a.n.k.
ha tőled ennyi telik, jogos az önkritika :)
 
előzmény: Tóthgéza #6
 
 
2006. október 23. hétfő, 21:05 8. | f.r.a.n.k.
te egyike vagy azoknak akik nem értik mi volt a nagy hajcihő a snakes on plane körül. ha ez megnyugtat sokan vannak hozzád hasonlóan. mert a high konceptet nem ismerik fel sokan. azért keresnek rajta annyit azok akik igen. üzleti alaptörvény.

még a csavart se vagy a reversalt. nem hinnéd el.

láttad azt a filmet, ahol a csaj mindig visszatér, a fickó akárhányszor öli meg? nem hiszem.

ez amit látsz az nem az egész, hogy is van az a fekete macska a dobozzal? ebből max azt érted meg, hogy nem vagyunk egy szinten.
 
2006. október 23. hétfő, 20:38 7. | f.r.a.n.k.

ezt te most üzleti értékelésnek akarod eladni?

attól mert a te agyadban nem áll össze, az még ott van. fujd ki magad és gondolj valami szépre.

 
2006. október 23. hétfő, 16:53 6. | Tóthgéza
Legalább önkritikám igen, de neked csepp se, baszod. Ez a csuklyás a szánalmas.hu-n is ciki lenne, de bakker, valahogy gyártasd le, legyen a címe Cukivagyok2 :))))
 
előzmény: f.r.a.n.k. #5
 
 
2006. október 22. vasárnap, 19:56 5. | f.r.a.n.k.

neked tuti nincs eszed
 
előzmény: Tóthgéza #4
 
 
2006. október 22. vasárnap, 11:47 4. | Tóthgéza
neked tuti nincs csajod
 
előzmény: f.r.a.n.k. #3
 
 
2006. október 19. csütörtök, 14:35 3. | f.r.a.n.k.
a határidő a legjobb ihlet. :)


horror eredeti magyar népi elemekkel: A CSUKLYÁS
featuring a Hóhér

A Pusztáról egy borzalmas gyilkos tör fel.

kulcsszavak: szörny, fekete mágia, vérfürdő, balta, kés, bozótvágó, szamurájkard, rendőrségi nyomozás

logline: A nagyvárosban egy gyilkos szörny szed áldozatokat.
főbb szereplők: a csuklyás, az üzletember, a külvárosi boxoló, a fotómodell...
koncepció: gyilkolászós horror.

http://slugs.fateback.com/hun/index.csuklyas.html

 
2006. október 17. kedd, 14:05 2. | [tsg]
(engem simán eltántorított! :)
 
előzmény: f.r.a.n.k. #1
 
 
2006. október 17. kedd, 13:11 1. | f.r.a.n.k.
először is szeretném kifejezni afeletti örömömet, hogy egyre
többen látják úgy, hogy a jó sztoriban üzlet van. és a bp film
produkciós cégének gratulálok a megalakuláshoz és további
üzleti sikereket kívánok.

önkritikával rendelkezőknek, ez szerintem nem sokakat fog eltán-
torítani a jelentkezéstől. :) lehetett volna csak high-koncepteket
kérni, akkor lehet hogy páran elgondolkoznak, hogy most akkor mi
van?

magam is jelentkezek két új ötlettel, új műfajban, a miike-féle
gyilkolászós krimiket felváltotta a thriller. közép-költségvetésű
filmek mind. az egyik thriller - egy gyilkosság tanúja a tettest
újabb gyilkosságra akarja bírni - a másik - egy üzleti világban
játszódó csalásról szóló feszült hangulatú dráma.

nekem új ez a filmes szempontok ilyen listája a végén, de nagyon
jó ötlet. jobban átlátható az egész elképzelés koncepciója.

sok sikert az önkritikával rendelkező jelentkezőknek!

nka emblema 2012