sex hikaye

Mundruczó robbant vagy ugyanazt süti el harmadjára?

a topikot nyitotta: filmhuadmin | 2002. január 29. kedd, 16:20

rendezés  


egy oldalon
76-57  /  76


 
2003. március 27. csütörtök, 15:52 76. | filmhu

sikerült. két nappal később megint elmentem, és három embernek már elkezdték vetíteni. egyébként tetszett, bár néhány helyen még mindig elég megírtnak hatott, ahogy a nincsen nekem... is.

de azér jó, hogy van.

 
2003. március 21. péntek, 13:12 75. | filmhu

Sikerült? Egy filmes ismerősöm azt mondta, hogy gyalázatosan megy a mozikban a film. HOgy alig nézik. Mi lehet a baj? Valóságshow-k, tévéháború, tavasz, vagy mi?

 
2003. március 14. péntek, 16:13 74. | filmhu

tegnap mentem az urániába a 22:45-ös vetítésre, de azt mondták:

"egy nézőnek nem vetítünk".

 - ma megint próbálkozom majd -

 

 

 
2003. március 6. csütörtök, 13:02 73. | filmhu

Eljött az idő. Ilyen rég volt, hogy ennyivel később mutatnak be egy filmet. MOst biztosan tobben fogják látni, engem érdeke, és nem csak a locarnó miatt. Szerintetek hány néző vevő erre?

 
2002. augusztus 12. hétfő, 22:20 72. | filmhu
A szemlén még úgy volt, hogy ősztől kerül forgalmazásra itthon. Nem valűszínű, hogy közönségsiker lesz, de azért érdemes megnézni - már aki bírja a mélymagyar kedélyrombolást.
 
2002. augusztus 12. hétfő, 14:26 71. | filmhu
Egykutya, de persze, bocs.
 
2002. augusztus 12. hétfő, 13:46 70. | filmhu
hol lehet egyaltalan megnezni ezt a filmet, vagy az aftat?
 
2002. augusztus 12. hétfő, 13:25 69. | filmhu
Az "Ezüst leopárdra" gondolsz, ugye?
 
2002. augusztus 12. hétfő, 08:53 68. | filmhu
Azért ez az ezüsttigris elég kurva jó hír, hát nem?
 
2002. március 14. csütörtök, 17:56 67. | filmhu
Szerintem te is szakmabeli vagy :-)
 
2002. március 8. péntek, 23:06 66. | filmhu
Az elozot termeszetesen az "uzenetnek" uzentnek, es nem pedig neked, "Formabonto".
Kitartas!
 
2002. március 8. péntek, 23:03 65. | filmhu
Szerintem Ti mind filmesek vagytok, es azert ez a sok lepra meg nem lepra. Mert kulonben honnan ez a sok belso info, hogy ket het mulva Cannes-i dontes, meg ilyesmi. En a jatszo szineszek nevet nem szoktam rogton megjegyezni. Az olyan koron beluli.
Amikor en eloszor lattam, akkor kurvara megutott a film es meg is kellett nezzem meg egyszer.
Es a lopott BMW-vel a tengerpartra, az miert is ciki? Aki a filmnek ezen a pontjan ezt latja meg, az a ciki, mert akkor kurvara a felszinen maradt (mar bocsanat)a befogado.
Aki csak ott tart, hogy egy vers tetszik-e neki vagy nem tetszik, dehogy ebben a versben milyen szavak vannak, milyen a strofa, ez modern-e vagy poszt modern, azt mar nem latja at. Meg hogy mi az a kulturalis kozeg amiben ez szuletett es hogy szerencsere nem dogmatizalt a mű. Ezert ez a sok fanyalgas.
Es olyan kicsit primitiv is, hogy kellett volna-e ongyilkosnak lennie a lanynak a vegen, stb...
Tehat szemetek a szerkezetre vessetek!,
es hat az orszagra.
Cannes-rol megcsak annyit, hogy a Cotes d'azur-on mas varoskak is vannak, megsem tudjuk a nevet. Tehat hogyha oda meghivnak egy filmet elozsuribe, mar az sem semmi, merthogy kurva sok film keszul ezen a golyobison evente.
Hajra!Ezt a topicnak.
 
2002. március 7. csütörtök, 14:28 64. | filmhu
Egy faszt.
Nem kellett volna öngyilkosnak lenni a lánynak -- Mária, ha jól emlékszem, Wéber Kata --, vagy nem úgy.
Elfért volna még egy pár oldalnyi dialóg a történetbe.
Kliséízű a befejezés, és kilóg az addigi nettórálból -- lopott BMW-vel tendgerig szalad a kiscsávó...
Van a Bowie-nak jobb száma, ami inkább passzolt volna ebbe a filmbe...
Indokoltabbá és motiváltabbá kellett volna tenni, hogy az egyik lánynak miért nem kell, a másiknak meg miért kell annyira az a gyerek.
Lehetne hosszan sorjázni.
De nem véletlenül osztja meg ezt a topic-ot a Szép napok.
Inkább jó ez a film.
És iagaz van azoknak, akik szerint ennek az útnak itt a vége.
 
2002. március 6. szerda, 15:03 63. | filmhu
Ez egy fanoldal gyerekeim? Csak jót szabad írni a filmről?
 
2002. március 5. kedd, 16:07 62. | filmhu
Nem herótozom, csak véleményem van. Gondolkodni mertem. Másképp, mint te. Ezt nem szabad. Elnézést. Persze-persze. Oké-oké. Bocsánat!
 
2002. március 5. kedd, 15:16 61. | filmhu
hát teneked meg mi a bajod? vidéki vagy, és az fáj? magadra ismertél, és azért herótozol, vagy nem ismertél magadra, és azért?
mert mundruczó karakterei hitelesek.
ha tetszik, ha nem.
olyasmit kérsz számon a szép napokon, aminek nem akar megfelelni. az egy másik film. itt basznak és kúrnak, de vannak más vágyaik és terveik... olyanok, ameilyenek.
amit meg a Cannes-i naplementéről fantáziálsz, az nem volna senki ellenére.
filmes vagy vagy lenyúlta valaki a nődet?
jobbulást.
 
2002. március 5. kedd, 14:31 60. | filmhu
Nincsenek vágyaik semmi? Nihilisták? szerintem szépre, jóra vágynak ők is - a megalázottak, és megszomoritottakról beszélek. Ezt csak úgy tudhatod meg, ha nem úgy állsz hozzá- pl. Polgár Tamáshoz - hogy na mutasad öcsém a durvát a súlyosat, mert azzal lehet meg csiklandozni pesti értelmiség - pl. Grünwalsky bácsi - elkényelmesedett pocakját. Nem beszélve Cannesról ahol zabálják az ilyen egzotikus - káeurópa, lakótelep, pina, fasz, hú de durva filmeket. Nem csak kúrnak. Nem csak hazudnak Nem csak elárúlnak. Vannak értelmes vágyaik, terveik, szeretik a pénzt, a kényelmet, a nyugalmat. Nem hajszolják a vesztüket, mint a Szép Napokban, hanem megpróbálják elkerülni. Próbálkoznak, és persze nem sikerül nekik. Ennek van tragikuma. A Szép Napoknak nincs. Szép Napok lesznek Cote d'Azuron a tehetséges Mundruczónak. Fogja nézni a tengert, ott fog állni mellete Polgár Tamás is. Velük megy a Fókusz is, esetleg még Tvrutkó is csinál egy pokolian könnyes történetet...A pesti értelmiség elégedetten vakarja a pocakját. Vannak siker történetek.
 
2002. március 1. péntek, 14:04 59. | filmhu
mér, milyen? mondj már rá pédát. különben: állítólag egy-két héten belül kiderül, hogy kell-e a cannes-nak a szép napok...
 
2002. február 28. csütörtök, 19:20 58. | filmhu
Szó volt arról, hogy megy Cannes-ban. Nem tudom, mi lett végül a dologból. Berlinből visszaléptették a készítők az "info-programból".
 
2002. február 28. csütörtök, 16:12 57. | filmhu
Egy pesti értelmiségi gyerek - Mundruczó -így képzeli a Fekete Levest. Nem ilyen.
76-57  /  76

nka emblema 2012