sex hikaye

Mundruczó robbant vagy ugyanazt süti el harmadjára?

a topikot nyitotta: filmhuadmin | 2002. január 29. kedd, 16:20

rendezés  


egy oldalon
16-1  /  76


 
2002. február 2. szombat, 20:53 16. | filmhu
"Magában beszélő sziklaroppantó keménység?" Érdekes jellemzése a rendezőnek. Inkább kedvező.
 
2002. február 2. szombat, 16:08 15. | filmhu
Jó részek, de recseg-ropog az egész, nem érett össze még ez a keménység mondanivalóvá. A dramaturgia is szétmászik. A szőke csaj jó, a fekete már gáz. A srácnak szerintem kicsit sok volt ez a film. Egyszóval kopog a mozi, nem tart sehova, csak valahogy megy. Egyes képek csontra az Aftából vannak. Szerintem van tehetség a srácban, de meg kell váltania magát, különben magára marad ez a magában beszélő sziklaroppantó keménység, és nem lesznek belakhatók a filmjei.
 
2002. február 2. szombat, 16:06 14. | filmhu
én személy szerint emberileg és művésileg is igen alacsony szintűnek tartom a Mundruczót
ennyi
nem tudom miért kell emberi nyomorokból nagyjátékfilmet csinálni
a tett és művészet minősít
 
2002. február 2. szombat, 13:05 13. | filmhu
Kivételes tethetségű alkotó,
felépítményében hihetetlenül sok erényt
felmutató ám alapjában hamis és hiteltelen
filmje a Szép napok.

Ami a Boys Don't cry és Kids esetében működik, itt állandóan rezeg ,lécileg.
A történet a néző számára alapvetően megközelíthetetlen, és még csak nem is revelatív.
Erőletett dramaturgia sok helyen.
Ez nem az a pokol,amit megjárni érdemes.
De sok sikert a rendezőnek, van benne valaki!

 
2002. február 2. szombat, 01:49 12. | filmhu
megnéztem, eldöntendő a kérdésemre a választ a harmadjára című felében találtam meg

Kornél baromira tud valamit, az ösztönt, a lógást bemutatni, ezek baromi erős részek ebben a filmben, de sajnos továbbra is csak részek,amíg végighullámoznak a 100 percen

kurva erős a csaj megerőszakolása, kurva ciki, ahogy egy percre rá öngyilkos lesz a nővér

kurva jó Nagy Andris, meg a dizájn, kurva jó fizikumok a színészek, de egyből szétcseszik a filmet, ahogy megszólalnak,már megint ez a baromi nagy magyaros ciki, ha amatőröket teszünk kamera elé

kornél ezzel a filmmel is csak kétséget hagyott maga után bennem, nem tudom rámondani, hogy kifejezetten jó

s a sok duma után végül: mi lesz a következő mundruczó film, most már tényleg nem nyomhatja el ugyanazt negyedjére, de vajon tud másfajta filmet is csinálni?

?
 
2002. február 2. szombat, 00:53 11. | filmhu

Nem kell mindenkit már az elején komolyra vemmi!
Szerintem a nagy alakok még a gépeket nyomkodják, 1-2 év és kamerát is szereznek. Akkor majd talán!Addig id jópofa unaloműző program rágódni a filmtörvényen, basztatni a kollegát a drágább filmje miatt, de mjd ez is etűnik és marad a mozi!-remélem.
 
2002. február 1. péntek, 02:33 10. | filmhu
hát ti nem is láttátok még az új filmet?
hogyhogy vágja még? az rtvújság szerint kábé két hete lenyomta a 3sat a szép napokat (utána lehet nézni). én speciel olyan helyen voltam, ahol nincs 3sat,
de akkor most ki is a hülye ?(remélem a színes rtv)
m.
 
2002. január 31. csütörtök, 18:46 9. | filmhu
Kevered a Mundruczót az Amo-sokkal.
 
2002. január 31. csütörtök, 15:23 8. | filmhu
A Mundruczó biztosan nem nyitotta, lévén jelenleg is vág, ezért is kellett holnap délelőttről estére átteni a Szép napok sajtóbemutatóját.
Igen, lássuk a filmet, de én túlzott lihegést sem tapasztalok, várakozás, kiváncsiság van, és ez így természetes.
 
2002. január 31. csütörtök, 01:14 7. | filmhu
szerintem ezt a topicot maga a mundruczó nyitotta, mert mást ez a kérdés szerintem nem érdekel.
lássuk a filmet, aztán majd beszélünk róla.! de mi ez a kultuszcsinálás már előtte?!gyanús! naggyon gyanús!!
 
2002. január 30. szerda, 23:11 6. | filmhu
Ez a szubjektív véleményem, nekem az Afta bejött, jobban mint a Nincsen nekem. Sosem voltam rajongó típus, egyszerűen örülök, hogy van egy ilyen fiatal rendező.
 
2002. január 30. szerda, 17:05 5. | filmhu
nem tett semmijen lecet sehova. az aftat nem lattam. az elso az szar volt.
rajongjatok. az mindig jo.
 
2002. január 29. kedd, 18:27 4. | filmhu
Kornél egy Isten, de legkevesebb félisten! Hajrá szép napok!!!
 
2002. január 29. kedd, 17:46 3. | filmhu
Mundruczó kettőt már "robbantott". Magasra tette magának a lécet a srác (az Afta hihetetlenül nagyot tarolt az itthoni és külföldi szemléken), remélem, most is megugorja a szintet. Én drukkolok neki, és nagyon kiváncsi vagyok.
 
2002. január 29. kedd, 17:03 2. | filmhu
Olvasd el az irast, okoska, azt abbol kiderül.
Persze dehogy, mindegy, mit mond a srác, majd meglátjuk.
Mert mi a titok, mi az, hogy az afta-rágva-100 percig?
Benne van az interjúban is, intelligensen elbújtatva, de nagyon igaz: a kemény témákat vagy kerülik idefele, vagy elbasszák, mert szoftoznak meg illemkednek.
ő nem. Ez nem érdem, de tény. Az aftában a kamaszmenzeszt nehéz elfelejteni. "Buzi"filmet se csináltak ennyire őelőtte... Hogy most meg mi lesz??? Pár napot kell már csak aludni, és meglátjuk. Én drukkolok. napá
 
2002. január 29. kedd, 16:20 1. | filmhu
A kérdés a topikcímben adott.
Milyen lesz ez a Szép napok? Egy nagy Afta 100 percig rágva, vagy valami egész új, filmnyelvben mindenben?
16-1  /  76

nka emblema 2012