sex hikaye

Érkezik a UPC-AXN Filmfesztivál

a topikot nyitotta: filmhuadmin | 2007. szeptember 5. szerda, 11:18

rendezés  


egy oldalon
12-1  /  12


 
2007. szeptember 12. szerda, 10:40 12. | Mclane
Értem.

Köszi.
 
előzmény: f.r.a.n.k. #11
 
 
2007. szeptember 12. szerda, 10:20 11. | f.r.a.n.k.
hát mert a fényképezés/vágás dramaturgiailag rendben volt, jól volt bevilágítva, szinezve és a szereplők hitelesen adták elő a helyzethez illő szövegüket.
 
előzmény: Mclane #10
 
 
2007. szeptember 11. kedd, 17:17 10. | Mclane
Lesz, ami lesz, én megkérdezem:

Miért olyan marha nagy szám a Szupermosás? Tényleg kíváncsi vagyok.
 
2007. szeptember 11. kedd, 15:13 9. | f.r.a.n.k.
ja, nem rossz! :)
 
előzmény: ukiyo #8
 
 
2007. szeptember 11. kedd, 11:46 8. | ukiyo
hi,

f.r.a.n.k., fenn van az UPC honlapján is, az I. minifilmfesztivál címszó alatt, de igen rossz minőségben. Jobb ha megnézed a honlapomon

web.t-online.hu/tachibana

alatt.

 
előzmény: f.r.a.n.k. #7
 
 
2007. szeptember 11. kedd, 10:45 7. | f.r.a.n.k.
ukiyo, gracc a tavalyi dologhoz. esetleg meg lehet nézni valahol?

D, amit te értettél, az 'kiskapu' és 'étkezőszék'. bocs, de szúrta a szemem.

a Szupermosás frankó cucc volt, teljesen kilógott a mezőnyből.
 
2007. szeptember 10. hétfő, 21:25 6. | ukiyo
üdv,

ide is leírtam, persze ez a nyomdafestéktűrő változat.

http://www.magyar.film.hu/object.cc539f3e-24d6-43bd-8de1-d8f895c0c54b.ivy

persze - az én esetemben - arcpirító módon csak a nyeremény volt a fontos, a "szakmai" elismerést nem innen várja az ember, ha jól is esik. Meg nem is olyan filmet csináltam oda, persze.
 
2007. szeptember 10. hétfő, 19:04 5. | Daihelyon
Gratula a díjhoz. Milyen díjat nyertél? És mi volt az a vélemény, amit akkor elordibáltál?

Ami most szembe tünt, hogy a Szupermosás már tavaly is indult (meg is nyerte), sőt a Hiány is, Ebéd is, persze ezek most nem indulhattak volna, de a magyar ember leleményes és nagyon ügyesen van kijátszva a pályázat ezen kitétele... tényleg ügyes... azok a fránya kis kapuk...
 
2007. szeptember 10. hétfő, 15:33 4. | ukiyo
bocs - bocs,

a hivatkozás :)
http://www.videogizmo.hu/index.php?vcmd=show&nid_object=1510

 
2007. szeptember 10. hétfő, 15:30 3. | ukiyo
hehe hello,

az amatőrség védelmében: az általad kérdezett "Who" c. kisfilm "Béla" címmel indult a tavalyi UPC versenyen is :) Csak a főcím lett levéve, mert akkor "Béla" volt a megkötés. Ez azért elég amatőr, nem? :)

a tavalyi versenyel kapcsolatban már elordítottam a véleményemet (a díjátadón is), látom, a helyzet nem sokat javult. Ezt úgy mondom, hogy akkor nyertem - ; nem büszkeségből írom, csak hogy megkíméljem az esetleges reflektálókat a savanyú szőlő emlegetésétől.
 
előzmény: Daihelyon #2
 
 
2007. szeptember 10. hétfő, 14:16 2. | Daihelyon
Kikerült a legjobb 15 film. Igen.

Azért arra, hogy az olyan film, mint a Who, vagy Hiány, esetleg a Reset hogyan került be, piszkosul kiváncsi vagyok.

Aztán a három győztes. Remek, de tényleg, gratula. Akinek van háttere, aki már csinált, az nyert.

Arról nem is beszélve, hogy a 15 perc hírnév annyira egyedi, mint a négy lábú étkező szék.

A Szupermosás az, ami tényleg ér valamit az egész mezőnyből. Nekik tényleg gratula. Na de azok sem amatőrök...

Itt mondom azt, hogy a büdös...... stb.

Az elvek abszolút nem teljesültek. Amatőrö verseny? Lelkesedés? Kevés pénz? PERSZE! Na elhúzhat mindenki oda ahova gondoltam.

Nem zavarna, ha nem mondta volna a szervezés ilyen nagy elánnal ezeket a elveket, nem hirdette volna mindenütt, hogy hajrá. Hirdessék meg csak filmes fórumokon, helyeken, hirdessék meg mint rövid filmes pályázat. És kész. De ne úgy mint egy amatőr filmes verseny, mert attól az agyvízem a plafonon.

Hirtelen ennyi, majd ha az ideg lejebb megy, talán tudok többet is írni.
 
2007. szeptember 5. szerda, 11:18 1. | Daihelyon
Tényleg nagyon érdekel, hogy valahol az interneten meg lehet e tekinteni a legjobb 15-öt? Mert nem tudok feljutni a vetítésre, ugyan akkor nagyon kiváncsi vagyok rájuk. Fennt lesznek valahol?

"A szervezők elsősorban lelkes, fiatal alkotók, de nem kizárólag szakmabeliek pályaműveit várták, hisz a pályázat egyik célja az volt, hogy bebizonyosodjék, a digitális kamerák és vágóprogramok korában ma már mindenkinek megvan a lehetősége, hogy filmben fejezze ki magát. Nem kell hozzá sok pénz, csak lelkesedés, elhatározás és egy jó ötlet."
Ezt meg majd akkor látjuk meg mennyire valósult, amikor a legjobb 15-öt láttuk, addig üres szöveg.

nka emblema 2012