sex hikaye

Vranik Roland: Fekete kefe

a topikot nyitotta: filmhuadmin | 2005. február 6. vasárnap, 18:25

rendezés  


egy oldalon
10-1  /  10


 
2005. február 18. péntek, 15:22 10. | torolt felhasznalo
jellemez elméket e tény:fekete kefe lett e szemle remeke. e remek nem remek, ez egy renyhe elme fecsegése. megnéztem, s megfektetett, de nem mert tetszett, (nemkedves emberek, kecske, meg kellemtelen mese...-képek elmentek, tetszettek...) de mert ez lett trend: rest emberek lettek nemrestek s gyenge eresztetet remeknek neveztek.
 
2005. február 15. kedd, 22:00 9. | szófogadó
Ez egy szerethető film, de nem mondanám a fődíj nyertesének. Biztatás a kezdőknek, kesergés az öregeknek, és talán pont ezért: gyerünk mindenki!
 
2005. február 13. vasárnap, 14:07 8. | torolt felhasznalo
Láttam a filmet. Beállva egy tucat ilyen történetet lehet kitalálni egy este. Csak aztán kijózanodva már nem is olyan érdekes.
 
2005. február 11. péntek, 13:20 7. | torolt felhasznalo

Gratulálok Udvarias Katalin lottóárus szerepéhez, aki okirat hamisítás és hamis tanúzás után még szabadlábon lehet.
Ilyen a magyar jog.
 
2005. február 11. péntek, 00:44 6. | torolt felhasznalo
Ennek így semmi értelme, az ok., hogy megosztja valaki az érzéseit de talán hasznosabb lenne ha érvekkel alátámasztott véleményt írnánk a film kapcsán, szóval: kedves blah, miért tartod egy nagy rakás szarnak?
 
2005. február 10. csütörtök, 10:55 5. | torolt felhasznalo
unalmas, vontatott és elavult trendifilm. három árválkodó ötletért nem érdemes 90 percet végignézni.



maciek és hauzer
 
2005. február 9. szerda, 00:09 4. | torolt felhasznalo
ne aggódj, egy rakás szar volt:)
ügyes politikus vagy a mezőny is ennyire szar, nem láttam mindent. de ez kész.

talán igaz, hogy a kéményseprő szerencsét hoz.
 
előzmény: torolt felhasznalo #1
 
 
2005. február 8. kedd, 17:07 3. | torolt felhasznalo
kedves aznincs,

a közönségszavazás ma du. 3 órakor lezárult.

üdv,
filmhu
 
előzmény: torolt felhasznalo #2
 
 
2005. február 8. kedd, 17:02 2. | torolt felhasznalo
Szerettem volna szavazni a közönségszavazáson - reméltem az én szavazatom is számít, hiszen a remek a film - erre az "oldal" közölte, hogy én már ezt megtettem.
PEDIG NEM - HOGY IS VAN EZ????
REÁLIS LESZ A SZAVAZÁS EREDMÉNYE?????
Végre egy jó film - és ez van. Gratulálok a webmesternek!
 
2005. február 6. vasárnap, 18:25 1. | torolt felhasznalo
ez egy nagyon jó kis film volt. csak kérdezem, hogy nekem tűnt néha túl vontatottnak, vagy tényleg az volt? (hozzáteszem, nem az értékéből von le - legfeljebb az eladhatóságból)

nka emblema 2012