sex hikaye

Szabó István: Csodálatos Júlia

a topikot nyitotta: filmhuadmin | 2004. november 24. szerda, 12:21

rendezés  


egy oldalon
7-1  /  7


 
2004. december 16. csütörtök, 12:45 7. | torolt felhasznalo
Legközelebb biztos jobb lesz tényleg. Valami operett lesz ugye? Szabó István tudja mi a dolga!
 
2004. december 16. csütörtök, 01:26 6. | Tóthgéza
Rám itt azt mondják, beszólós köcsög. Asszem az még mindig jobb a rosszindulatnál, ami itt belőled ömlik, öreg!
 
előzmény: torolt felhasznalo #5
 
 
2004. december 15. szerda, 21:12 5. | torolt felhasznalo
Nem baj Pista: majd legközelebb!
 
2004. november 28. vasárnap, 00:17 4. | torolt felhasznalo
Nagyon klassz a film, most jövök a moziból. Én a souflée könnyedségét azért nem éreztem (hála istennek)! Élvezetes, tartalmasan szórakoztató, jó humorú filmet láttam sok-sok jó színésszel!
Én a magam részéről meg sem próbálnám Makk Károlyt emlegetni e film kapcsán, és az unalom szó sem erről a filmről jut eszembe.

Anette Bening pedig szerintem is szép!
 
2004. november 24. szerda, 14:45 3. | torolt felhasznalo
Nagyszerű film szvsz, és tényleg felesleges "kukacoskodni", hiányolni azt, ami nem ide való. Nagyon jól szórakoztam, további sok sikert.
 
2004. november 24. szerda, 14:43 2. | Tóthgéza
Lelkemből szóltál! ;-)
 
előzmény: tüsmester #1
 
 
2004. november 24. szerda, 12:21 1. | tüsmester
Köszönjük, Mr. István Szabó, megint egy SZÉP film! :-)

Félretréfa, én nagyon élveztem, persze szigorúan párostul érdemes megnézni. Igen, tényleg nem akar többet adni, mint másfél óra kikapcsolódást, de azt nagyon igényesen, profin tálalva - azért volt pár pillanat, amikor már szinte soknak éreztem Koltai Lajos míves képeit: túl szép, túl habos. De persze ha karcosabb lenne, akkor meg az lenne a baj. Azért arra vevő lennék, ha az operatőr úr megpróbálna másféle stílusban is fényképezni, komolyan (persze ehhez olyan film kell).

És Bening igenis szép, nagyon :-)

Amúgy azt nem hiszem, hogy (minden tiszteletem mellett) Makk Károly ezt így meg tudta volna csinálni, ehhez a szabópityus humor kell.
Az tényleg más téma, hogy a rendező készen kapta a forgatókönyvet, és csak nagyon keveset alakítot rajta: nálunk ez nem divat, Sz.I-nál különösen nem, de nem hiszem hogy ez nagy gond lenne: jobb helyeken így megy ez.

nka emblema 2012