sex hikaye

Fekete kefe

a topikot nyitotta: filmhuadmin | 2005. február 6. vasárnap, 18:25

rendezés  


egy oldalon
14-1  /  14


 
2005. szeptember 30. péntek, 10:46 14. | torolt felhasznalo
Hát én kijöttem a moziból, mert nagyon untam. Ennek ellenére nem érzem teljesen elveszettnek a dolgot. Inkább sajnálom, hogy csak ennyit sikerült kihozni belőle. Szóval vannak benne ígéretes momentumok, meg ötletek. El tudtam volna képzelni egy nagyon jó kis kultmozit, de sajnos olyannyira vontatott, és összehányt a történet, meg ami még ennél is szomorúbb, olyan igénytelen a megvalósítás, hogy így egyszerűen élvezhetetlen. A képi világ tipikusan magyar. Jó sok arcközeli, amivel pótolni akarják a helyzet drámai és képi érdektelenségét. Csak mondom jó ellenpéldának a Dealert és a Hukklet, amikkel ugyancsak rengeteg baj van, de ezért képileg nagyon átgondoltak, és az ember érzi ezeknél a filmeknél, hogy moziban van. (Itt nem csak a beállításokról van szó, hanem a képi környezetről.) A forgatókönyvön még nagyon sokat kellett volna dolgozni. Egyébként szerintem használható az alapötlet, meg van egy-két jó mellékszál is, és néha-néha még nevettem is. Vagyis csírájában ott van a jó film, szerintem itt komolyan fölvetődik a producer felelőssége. Szóval, meg kell mondani a rendezőnek, ha még nincs kész a forgatókönyv, meg nincs átgondolva az egész. Meg egészen döbbenetes, hogy ez nyerte a filmszemlét. Akkor milyen lehetett a többi? Na, de hogy mondjak pozitívat is, mindennek ellenére, el tudom képzelni, hogy ugyanezek, ha túl tudnak lépni korlátaikon, akkor egy jó mozit is össze tudnak hozni, csak tanuljanak abból, mit csesztek el most.
 
előzmény: torolt felhasznalo #13
 
 
2005. szeptember 23. péntek, 21:52 13. | torolt felhasznalo
Kicsit sznobság tőlem, a közönségtalálkozós vetítést néztem meg Pécsett az Apollóban. A közönségtalálkozó sajnos siralmas volt, a moderátort a közönség legszívesebben elküldte volna a jó fenébe, de hát el is küldte, végülis.
Meg lehet kövezni, nekem tetszett a film, nyilván nem remekmű. Finom humora van, szerintem nem akar "vicces" lenni, beéri kevéssel. Élvezhető ötletek, egész jó jelenetek. És ami szerintem kitűnik: a film szerepéről itt gondolkodtak. A magyar valóságból -- ez a két szó így együtt nagy gonoszság: mese.
A filmnek saját nyelve van, utalásai, önreflexiói is működnek.
Egy fekete-fehér kis színes. Korrekt bulvár.
Nemtom.
 
2005. szeptember 13. kedd, 22:38 12. | vicc
Nézhetetlen, érthetetlen, rossz film.
No comment.
 
előzmény: torolt felhasznalo #11
 
 
2005. szeptember 12. hétfő, 19:01 11. | torolt felhasznalo
Láttad? - Láttam.
Tetszett? - Nem.
Vicces? - Nem. Akar, de nem.
Érdekes? - Nem. Nem is akar.
Üzen? - Nem. Ezt sem akar.
Sztori? - Lapos, erőszakolt. Szálak elvesznek/döglődnek. Ötletek bennszorulnak.
Jellemek? - Bambák. (Trendik nagyon.)
Mindenestül trendi? - Lehet, de akkor nagy baj.
Vágás? - Fegyelmezetlen.
Színészek? - Ide oké.
Zene? - Aranyos. Egészséges erotika.
Ötletek azért? - Voltak. Kb. 3. Többi sablon.
Fényképezés? - Többet vártam. Semmi forradalom.
Legmélyebb pont? - Talán panelszoció apafi bunyó.
Legnagyobb balfogás? - Kétszer állatnak szubjektív kamera (kecske, majd pók).
Legnehezebb perc? - Nagyon hosszú beszívás.
Elveszett szálak? - Kecskebogyó-biznisz, egyházi suli vs modern élet.
Legbénább figura? - Tüzépes csodanő.
Legnagyobb holtvágány? - Lábtöréses-orvosos.
Legnagyobb nevetés? - Embert hasbaver kéménykefe.
Legértelmetlenebb arrogancia? - Keresztény-pedofilos, krisnás-zavaros-agresszívos fikázás.
Legjobb érzés? - Újra a Körúton.
 
előzmény: torolt felhasznalo #5
 
 
2005. február 18. péntek, 15:22 10. | torolt felhasznalo
jellemez elméket e tény:fekete kefe lett e szemle remeke. e remek nem remek, ez egy renyhe elme fecsegése. megnéztem, s megfektetett, de nem mert tetszett, (nemkedves emberek, kecske, meg kellemtelen mese...-képek elmentek, tetszettek...) de mert ez lett trend: rest emberek lettek nemrestek s gyenge eresztetet remeknek neveztek.
 
2005. február 15. kedd, 22:00 9. | szófogadó
Ez egy szerethető film, de nem mondanám a fődíj nyertesének. Biztatás a kezdőknek, kesergés az öregeknek, és talán pont ezért: gyerünk mindenki!
 
2005. február 13. vasárnap, 14:07 8. | torolt felhasznalo
Láttam a filmet. Beállva egy tucat ilyen történetet lehet kitalálni egy este. Csak aztán kijózanodva már nem is olyan érdekes.
 
2005. február 11. péntek, 13:20 7. | torolt felhasznalo

Gratulálok Udvarias Katalin lottóárus szerepéhez, aki okirat hamisítás és hamis tanúzás után még szabadlábon lehet.
Ilyen a magyar jog.
 
2005. február 11. péntek, 00:44 6. | torolt felhasznalo
Ennek így semmi értelme, az ok., hogy megosztja valaki az érzéseit de talán hasznosabb lenne ha érvekkel alátámasztott véleményt írnánk a film kapcsán, szóval: kedves blah, miért tartod egy nagy rakás szarnak?
 
2005. február 10. csütörtök, 10:55 5. | torolt felhasznalo
unalmas, vontatott és elavult trendifilm. három árválkodó ötletért nem érdemes 90 percet végignézni.



maciek és hauzer
 
2005. február 9. szerda, 00:09 4. | torolt felhasznalo
ne aggódj, egy rakás szar volt:)
ügyes politikus vagy a mezőny is ennyire szar, nem láttam mindent. de ez kész.

talán igaz, hogy a kéményseprő szerencsét hoz.
 
előzmény: torolt felhasznalo #1
 
 
2005. február 8. kedd, 17:07 3. | torolt felhasznalo
kedves aznincs,

a közönségszavazás ma du. 3 órakor lezárult.

üdv,
filmhu
 
előzmény: torolt felhasznalo #2
 
 
2005. február 8. kedd, 17:02 2. | torolt felhasznalo
Szerettem volna szavazni a közönségszavazáson - reméltem az én szavazatom is számít, hiszen a remek a film - erre az "oldal" közölte, hogy én már ezt megtettem.
PEDIG NEM - HOGY IS VAN EZ????
REÁLIS LESZ A SZAVAZÁS EREDMÉNYE?????
Végre egy jó film - és ez van. Gratulálok a webmesternek!
 
2005. február 6. vasárnap, 18:25 1. | torolt felhasznalo
ez egy nagyon jó kis film volt. csak kérdezem, hogy nekem tűnt néha túl vontatottnak, vagy tényleg az volt? (hozzáteszem, nem az értékéből von le - legfeljebb az eladhatóságból)

nka emblema 2012