sex hikaye

Eurimages támogatás Aglajának, low budget fórum Budapesten

a topikot nyitotta: filmhuadmin | 2009. június 13. szombat, 11:41

rendezés  


egy oldalon
5-1  /  5


 
2009. június 14. vasárnap, 22:58 5. | Minovics
"mar kezd egy kicsit elegem lenni abbol, hogy mindig ugyanazokat a baromsagot kapjuk valaszkent"

Én meg még élvezem. :)
Persze többnyire néma csend a válasz...

De mondjuk ha egyszer valami olyasmi választ kapnék pl, hogy

- Igen, tulajdonképpen igazad van, de....(és itt jöhetnek a kifogások)
- Megértem a felháborodottságodat és a sértettségedet, de...
stb.,

akkor valószínűleg abbahagynám a fikázást. Nekem ennyi elég lenne.
Amíg azonban a szerintem jogos felháborodottságomat abnormalitásként kezelik (azok, akiknek kevesebb okuk van a felháborodottságra), addig azt hiszem, nem érdemelnek mást, mint a mint a folyamatos és minimum a jó ízlés határáig elmenő fikázást. És azért mondom, hogy csak ezt, mert úriember vagyok.
 
előzmény: dawg #4
 
 
2009. június 14. vasárnap, 11:02 4. | dawg
En is fel merem vallalni az enyemet, csak mar kezd egy kicsit elegem lenni abbol, hogy mindig ugyanazokat a baromsagot kapjuk valaszkent.
 
2009. június 14. vasárnap, 00:48 3. | Minovics
Kösz. Nem tudtam meg sokkal többet, de mindegy, úgy sincs erre időm.

Az meg miért baj, ha a hülyeséget kapjuk? Én fel merem vállalni a véleményemet - nyilvánosság előtt névtelenül, személyesen a nevemmel is -, nem érdekel, ha valaki hülyének néz ezért. (Nyilvánosság előtt csak azért nem vállalom a nevemet, mert úgy gondolom, még van veszítenivalóm.) Hiszem, hogy a véleményem megalapozottságához elég (közvetett és közvetlen) tapasztalattal rendelkezem. Ha valaki rácáfol egyéb, az enyémtől eltérő tapasztalati adatokkal a véleményemre
(miszerint a filmes szakma látszólagos nyitottsága dacára egy igazságtalanul - azaz nem feltétlenül a képességek alapján - hierarchikusan berendez(ked)ett intézmény, elsősorban beképzelt majmokból és seggnyalókból áll, és ez az előrejutás feltétele is; és ez nem csak a dolog sajátszerűségéből következik, hanem a benne résztvevők emberi, morális gyengeségéből és egoizmusából is),
akkor hajlandó vagyok mérsékeltebb álláspontot elfoglalni. Addig marad a kötözködés.
Persze lehet, ha szerencsésebb csillagzat alatt születek, nem ez lenne a véleményem. De így legalább vigasztal a tudat, hogy a lelkiismeretemmel egyelőre nem kell elszámolnom senkinek. (Morálisan nem tartom sokkal többre magamat tőlük attól, hogy felhívom a figyelmüket az ő gyengeségeikre.)
 
előzmény: dawg #2
 
 
2009. június 13. szombat, 21:09 2. | dawg
Minovics: http://www.lifs.org.uk/ffel/index.php


#Akartam kotozkodni, de aztan letettem rola, mondvan minek, ugy is csak megint a hulyeseget kapnank.

Glade mennesker?
 
előzmény: Minovics #1
 
 
2009. június 13. szombat, 11:41 1. | Minovics
Lehet valamit tudni az LB fórum programjáról földi halandóknak is, vagy ez csak a beavatottak kiváltsága?

nka emblema 2012