sex hikaye

Európa felfigyelt a Cinefestre

a topikot nyitotta: filmhuadmin | 2009. május 11. hétfő, 15:29

rendezés  


egy oldalon
4-1  /  4


 
2009. május 24. vasárnap, 22:45 4. | dawg
Haha, ez mar tenyleg nevetseges. Szerintem addig ne beszeljunk itt intelligenciarol amig valaki meg azt a topicot sem talalja meg amelyikhez hozza akar szolni. Attention whore.
 
előzmény: Cumó #2
 
 
2009. május 24. vasárnap, 21:24 3. | Minovics
Te tényleg beszoptad, hogy Én vagyok dawg is? És nem érzékelted dawg nyolc egyetemes mondatában az iróniát?

Arra rájöttél már, hogy a gyereket nem a gólya hozza és nincs Mikulás?
 
előzmény: Cumó #2
 
 
2009. május 24. vasárnap, 19:53 2. | Cumó
Helló MinÓ!

Nekem tökre bejön amiket írsz. Kamálom, ahogyan olvasol a sorok között.

"Nem lehet, hogy inkább arról van szó, hogy a készítőnek mások voltak a prekoncepcióik, mint a kurátoroknak, előzsűriknek, szerkesztőknek és egyéb főfaszfejeknek?"

Az én hócipőm is tele van már a magyar mentalitással.
Tökre fölnézek rád öregem, mert idézem szavaid:

"nyolc egyetemet vegeztem, ami azt jelenti, hogy csak nekem lehet valamirol velemenyem."
"4szer próbálkoztam bejutni az SZFEre, tehát azt nem mondhatom, hogy meg se próbáltam"

Igazán kitartó vagy, nem értem miért próbálnak a "hülyegyerekek" meggyőzni téged.
Persze azt azért elmagyarázhatnád, hogy minek a nyolc egyetem, ha már eleve zseniként láttad meg ezt a büdös nagy VILÁGOT. Ha rajzolnál magadnak még egy 200-as intelligenciáról kiállított oklevelet, biztosan nem mernének fikázni! Pártot nem akarsz alakítani?

"Az meg, hogy kritizalunk, szerintem egyaltalan nem problema, hiszen ezert van a hozzaszolas funkcio, hogy kifejthesse barki, barhogyan a velemenyet."

Cumó

 
2009. május 11. hétfő, 15:29 1. | Minovics
"Egyre-másra tűnnek fel a miskolci gyökerek.."

:-)))

nka emblema 2012