sex hikaye

Erős, szép, hallgatag - A torinói ló kritikái

a topikot nyitotta: Kaló-Film | 2011. február 16. szerda, 19:54

rendezés  


egy oldalon
14-1  /  34


 
2011. március 2. szerda, 00:48 14. | Fekete
Szerintem inkább a Mokép bontotta fel velük, lsd. Gulyás Balázs korábbi nyilatkozata. Szégyen....
 
hozzászólások száma: 3 | előzmény: zacherlászló #13
 
 
2011. március 1. kedd, 17:34 13. | zacherlászló

Tarr Béláék felbontották a szerződést a Moképpal, A torinói lónak jelenleg nincs magyarországi forgalmazója.

Bravó!:(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

 
hozzászólások száma: 1
 
 
2011. február 22. kedd, 12:58 12. | Kaló-Film

Én csak a diákjaidat sajnálnám. Ha én fasz vagyok akkor te nem tudom mi vagy de az biztos hogy kiütöd a biztosítékot. Még jó hogy senkit sem érdekel a véleményed!

 
előzmény: Fekete #11
 
 
2011. február 20. vasárnap, 12:26 11. | Fekete

Gondolom, egy filmet sem láttál a versenyprogramból.

Most már sajnálni kezdtelek: az egész életed egy ilyen személyiségbe zárva kell leélned. Elég vacak lesz.

 
hozzászólások száma: 1 | előzmény: Kaló-Film #10
 
 
2011. február 20. vasárnap, 00:31 10. | Kaló-Film

Remélem nem fog felbuzdulni még egy filmre emiatt.

Az eddigi díjakat figyelve elég silány lehetett az idei felhozatal. Vakok között félszemű a király! ;)

 
hozzászólások száma: 1 | előzmény: Fekete #9
 
 
2011. február 19. szombat, 21:44 9. | Fekete

Tarr Béla filmje nagydíjat kapott a Berlinalén

A FIPRESCI fődíja mellett az Ezüst Medvét is A torinói ló kapta

 
hozzászólások száma: 1 | előzmény: Kaló-Film #8
 
 
2011. február 19. szombat, 17:56 8. | Kaló-Film

Ilyenkor tudom már hogy igazam van!

Köszönöm a burkolt elismerést!

 
hozzászólások száma: 1 | előzmény: Fekete #7
 
 
2011. február 19. szombat, 11:11 7. | Fekete

A személyiségedet érintő tekintélyes problémahalmazt hermeneutikai, gyógypedagógiai, valamint teratológiai aspektusból elemezve a következő konklúzióra jutottam:

te fasz.

 
hozzászólások száma: 1 | előzmény: Kaló-Film #6
 
 
2011. február 19. szombat, 10:57 6. | Kaló-Film

Természetes, hogy a filmkritikusok díjazzák. Bajban is lenne szegény Tarr Béla ha a nézők osztogatnák a díjakat...

Éljen a demokrácia...

Gratulálok Tarr Bélának, ez az ő sikere amit filmkritikusoktól kapott, nem az emberektől. Nem ledegradálni akarok vagy szőrszálhasogatni, de az európai uniónak 27 tagállama van, és a világtól is elég messze áll ez a 23 ország.

FIPRESCI díj:

A FIPRESCI mozaikszó a francia Fédération Internationale de la Presse Cinématographique (Filmújságírók Nemzetközi Szövetsége), közismert magyar nevén   Filmkritikusok Nemzetközi Szövetségének díja.

A jelentősebb nemzetközi filmfesztiválokon (mint például a Cannes-i Fesztivál, vagy a Velencei Mostra) a szervezet tagjaiból álló zsűri rendszeresen ítél oda díjat a vállalkozó szellemű, kezdeményező filmkészítőknek.

1999 óta az év legjobb filmjét Nagydíjjal jutalmazzák, melyet azért hoztak létre, hogy támogassák a legmerészebb, legeredetibb és legszemélyesebb filmeket. Tagjai szavazásának eredményeként a díjat a társalapító San Sebastian Nemzetközi Filmfesztivál (Spanyolország) megnyitóján adják át.

(Wikipedia)

Szinte semmi köze a Berlinale-hez...

 
hozzászólások száma: 1
 
 
2011. február 18. péntek, 23:01 5. | Harvey Weingard

ef-es:

 

Semmi mást nem kérek, csak egy számot (százalékban)!

 

A te logikád mentén, szerinted a TT-nek mennyit kellene visszafizetni az állami kasszába a 23 darab jogvásárlás után?

 
2011. február 18. péntek, 19:49 4. | zacherlászló
Hurrá!
 
előzmény: Fekete #3
 
 
2011. február 18. péntek, 19:43 3. | Fekete

Berlinale: Tarr Béláé a FIPRESCI fődíja

 
hozzászólások száma: 1 | előzmény: Kaló-Film #1
 
 
2011. február 18. péntek, 00:13 2. | Fekete

„Tarr Béla A torinói ló című filmjét eddig 23 ország forgalmazója vásárolta meg a berlini filmfesztivál keretében megrendezett filmvásáron”

Gondolom, te mindegyiknél jobban értesz a filmhez. :)

 
előzmény: Kaló-Film #1
 
 
2011. február 16. szerda, 19:54 1. | Kaló-Film

„És mivel nagyon művésziek vagyunk, a film végig fekete-fehér, sír a hegedű és 144 percen át süvít a szél. A film alatt a néző elalszik és nincsenek már elvárásai a történettel kapcsolatban, már annak is örülünk, ha a rendező perspektívát vált. Aki végignézte és túlélte A torinói lovat, az akár a kenguruherét is képes megenni.”

Ez mindegyik filmjére passzol! Végre egy zsűritag aki az emberek közül érkezett a vászon elé!

50 év múlva azt sen fogják tudni az emberek hogy ki az a Tarr Béla.

 

 
hozzászólások száma: 2
 
14-1  /  34

nka emblema 2012