sex hikaye

Ki látta utoljára a szivárványt ?

a topikot nyitotta: filmhuadmin | 2001. június 14. csütörtök, 11:09

rendezés  


egy oldalon
174-155  /  174


 
2010. február 6. szombat, 23:55 174. | reisingerdavid

rövidfilmek Kongóból:

 

http://www.youtube.com/tordaycongoproject#g/u

 
2001. december 11. kedd, 23:17 173. | filmhu
Naaaa...

Mondja már meg valaki hogy mi lett ezzel a szép projekttel.
 
2001. november 16. péntek, 23:41 172. | filmhu
na, mi a tosz van?

senki nem képes elmondani, hogy mi történt???
 
2001. november 14. szerda, 18:59 171. | filmhu
én nem tudom
 
2001. november 14. szerda, 11:18 170. | filmhu
 
2001. november 13. kedd, 14:33 169. | filmhu
ez volt idáig messze a legérdekesebb topic a filmhun, az általam olvasottak közül (csak most böngészem őket végig).

de mi lett a sztori vége?
 
2001. június 29. péntek, 07:27 168. | filmhu
Tisztelt soknevű ! A sztori valóban megjelent már könyvben , ellenben csak azt követoen hogy (!) itt (!) ezt a sok furcsaságot többen tapasztaltuk.
Nem is ajánlom "elvinni", helyesebben jól járok ha meglógatták, mivel már több mint 1 éve le van védve. Úgyami a védelmet illeti , elsokézbol 1991.-ben egy híres Renedezo olvasta nem a ti bandátokból. Többek között ez az "itt" névtelen Rendezo is tapsztalta, a honlapon amit én ! o el is mentette akkoriban is. Ha ennek ellenére meglátom filmen , - azt mondhatom ,hogy a tegnapi tapasztalataitok még csak gyenge szello ahhoz képest , ami akkor fog történni.( mentve :06.29 (8:30)
 
2001. június 28. csütörtök, 21:14 167. | filmhu
:)))))))))))
Tetszett a forgatókönyv ! :))
Csak a szereposztás nem különösebben... Franco Nero... Ehhh... :-/
Nem-e lehetne-e valaki-e másat-e helyett-e ? :)))
 
2001. június 28. csütörtök, 10:06 166. | filmhu
Emberek!
Megvan a Szivárvány!Magától az Írónőtöl tudom hogy megjelent könyv alakban!Tehát nem veszett el írásos kulturánk eme kis csodája a következő nemzedékek kötelező olvasmánya!Ezt a Teremtő nem engedhette....Nem járt sikerrel a sok álnok tolvaj, nagy amerikai stúdiók "filmkönyv" rablói!A harcot megharcoltuk bár patakvér folyt de megérte!
Remélem Elisabeth (és mindannyiunk) szenvedései ezzel véget értek.
Tisztelettel:
NN
 
2001. június 28. csütörtök, 08:49 165. | filmhu
Topic mentve :2001.06.28. (9:51)
 
2001. június 26. kedd, 15:35 164. | filmhu
Szereposztás meg van véve.
Silvership nem!
 
2001. június 26. kedd, 14:22 163. | filmhu
produkciós iroda: Ezüsthajó Kft.
költségvetés: 1.7 milliárd forint
:)
 
2001. június 26. kedd, 13:00 162. | filmhu
bezzeg e. szerpére vki nívósat osztottál...
mondjuk azért elég nehéz lehet eljátszani egy ilyen bonyolult személyiséget :))
 
2001. június 26. kedd, 12:32 161. | filmhu
azert magammal sem bantam kulonbul:DDD
 
2001. június 26. kedd, 12:13 160. | filmhu
pfuj, én mint kamarás iván :(

más profilban gondoltam, pl. benedek miklós :))
 
2001. június 26. kedd, 12:04 159. | filmhu
:DD

szerposztás:
E. - Szirtes Ági
Nyomozó - Stohl András
Márkameggy - Kamarás Iván
Elmebeteg - Eperjes Károly (Széchenyi után testhezálló)
Tigris-koma - Szarvas József
Guess.who - Franco Nero
bolti eladó - Várhegyi Attila

a forgatókönyvet írta és rendezte - böngésző
 
2001. június 26. kedd, 11:29 158. | filmhu
:DDD

ps: vigyázz, mert feljelent :))
 
2001. június 26. kedd, 11:05 157. | filmhu
Azért itt a vége felé álljunk meg egy pillanatra, mert nem igaz, hogy elkerülte a figyelmeteket, hogy ez a topik úgy ahogy van, egy dráma, egy színdarab, mit színdarab egy film, de minimum egy forgatókönyv vagy legalább is egy szinopszis. De mindenféleképpen maga az Élet./és irodalom,bocs. nem tudtam kihagyni/ Mert mi is történt itt valójában? -csak röviden- Elisabeth/továbbiakban E./ megjelent és elkezdett v.mit keresni. Ekkor még senki sem tudta, hogy tulajdonképpen nem keres semmit sem. Nyomozó bedől neki és elkezd segíteni, de szép lassan rájön E. stílusából hogy itt gáz van. Bejön márkameggy is ő rögtön szívatni kezdi E.-t. Közben E. megsokszorozódik, klónozódik, de azért szép lassan megtudunk róla egysmást.Pld. hogy szeret "kamerázni", de nem szereti a homokosokat és a fekákat. Ettől film.hu kiakad. Nyomozó és márkameggy felkúrja magát, mert nem kapnak válaszokat. A topik majdnem lefagy. Ekkor megjelenik guess.who, aki lerántja a leplet és megjelenik tigris koma is, E. férje, honnét máshonnét mint Moszkvából. Innét már csak folyamatos szívatás megy, E. pausézik ettől viszont nem működik a topik, elvonási tünet alakul ki, mindenki E.-t keresi.Egyébként ki lehet ez a E., hogy nézhet ki szerintetek? Forgatókönyv: játszódik: ma. Időpont:este.Színhely: E. lakása, valahol mondjuk a Szinyei M. utcában, lepusztult társasház 3. emeletén.Bent vagyunk E. szobájában. A kamera nagyon lassú, de folyamatos mozgással mutatja be a szobát. Csak egy óra ketyegését halljuk. Rendetlenség, régi zongora a sarokban, az ágyon ruhák ledobva, az asztalon vacsora maradék./a tányéron egy fél véres hurka és egy kis darab kolbász van ./ A faliórán látjuk, hogy este fél tíz van. A kamera lassan fahrtol el a könyvesszekrény előtt és egy pár könyv címét el tudjuk olvasni.Fiúk évkönyve 1973, mellette Veress József 200 film c. könyve és amellett aKámaszutra./csak hogy a nézőt összezavarjuk/. Egy asztalnál E. ül. Továbbra is tartva a belső montázst a kamera lassan kúszik fel a lábtól a fejig. E. melegítőben ül és cigarettázik. 40 egynéhány éves, nem szép/bocs/ valahogy úgy néz ki, minz Psota Irén a Ház a sziklák alatt-ban ama bizonyos rókaüldözéskor. Bekapcsolja a számítógépet, a kamera ráfordul a monitorra és látjuk ahogy beüti: magyar.film.hu. Szuper közeli az arcáról, gyilkos mosoly!Ismét egy szuper közeli/laszarva a plánváltás szabályait/a kezéről ahogy az egéren elindítja a letöltést. Ebben a pillanatban zene indul/Black Sabbath:Paranoid-ja/ és a főcím feljön:Filmszínházunk bemutatja az Elizabeth az élő vírus c. filmet. A filmbe feltétlenül kellene még autós üldözés, ágyjelenet, valaki egy magas toronyházból essen le, KGB -s kapcsolat/ugye a férj Moszkvában van/ stb.
Költségvetés 1 milliárd forint, amit biztos megkapnánk, mert nem pályáznánk, hanem csak egyszerűen benyitnánk V.A.-hoz. Cserébe Várhegyi is kapna egy kis epizódszerepet, ő lenne egy számítógépes boltban/ahol E. pont egeret vesz/ a boltos fiú.
 
2001. június 25. hétfő, 14:51 156. | filmhu
De jó topic volt ! Ennyi ember összesen nem fordult még meg ezen a fórumon és nem ilyen gyakorisággal. Kinek van a szíve-lelke itt ?:)))) Kibukott a rendszergazda ?-:))))
 
2001. június 24. vasárnap, 02:00 155. | filmhu
rohadt dolog a plágium, talán még annál is rohadtabb, mikor az orrod elől viszik el a biciklid. Én csak drukkolni tudok azoknak, akik harcba kénytelenek szállni szellemi termékük visszaszerzéséért(!). Olyan ez mikor visszakell "rabold" a májadat. Buddha forever.
hol az az eső...?
174-155  /  174

nka emblema 2012