sex hikaye

Ki látta utoljára a szivárványt ?

a topikot nyitotta: filmhuadmin | 2001. június 14. csütörtök, 11:09

rendezés  


egy oldalon
94-75  /  174


 
2001. június 18. hétfő, 19:01 94. | filmhu
guess, mi az ottani topik cime? nincs kedvem keresgelni:))
 
2001. június 18. hétfő, 19:01 93. | filmhu
Ez egy nagyon hosszú történet... Még valamikor februárban kezdődött... De inkább nem mesélem... ;-D
De legalább jókat lehet röhögni. :)))
 
2001. június 18. hétfő, 18:58 92. | filmhu
:DDD

mellesleg, nem kel jelszo egy nickhez ebben a forumban:)))
a doktort meg akkor tigris-komanak kell ismerni, hiszen o is elizabet-klon:))))

(mibol gondoljak, hogy mas is olyan bunko, hogy tob nickkel vitatkozik, raadasul sajat magaval?!?!?!?????)
 
2001. június 18. hétfő, 18:53 91. | filmhu
Tigris-koma = Bözske férje... Csak hogy tudjátok... :)))
 
2001. június 18. hétfő, 18:51 90. | filmhu
Az Elisabetth nem jelentkezhet be az én nevemben mert, nem tudja jelszavam.

Van más felhasználó is.
Ui: én tényleg nem doktorként szoktam hozzászólni de te ketten-egyedül nyissatok
egy zárt topicot! Ott szóban is cseveghettek egymással annélkül, hogy más megzavarna.
Bár! : aki saját magával besszélget az lehet, hogy ....
Tigris-koma ( reserved )
Üdv: én megyek tentikélni mert itt Moszkvában már 22 óra van, és reggel várnak a rabjaim!!
 
2001. június 18. hétfő, 18:50 89. | filmhu
Hogyne, tessék :

http://www.mtv.hu/velemeny/index.php3

Bár előre szólok, hogy szörnyű bonyolult... Viszont eszméletlen jó... :))))
OK, nem reklámozok, bocsi !
 
2001. június 18. hétfő, 18:47 88. | filmhu
udvözlet a forumon! nem is tudtam, hogy az mtvnek is van foruma :-o. megadod az url-t? erdekelne, ott miket muvelt elizabet. ha mar osszekevert minket ;) (illetve elizabetnek :p)

csao!
 
2001. június 18. hétfő, 18:43 87. | filmhu
:)) a vicc jo.

az azt koveto megjegyzesedhez meg csak annyit, hogy masodszor sertesz meg fel oran belul, es meg te akarsz illemre oktatni. hat kosz, ennel nekem jobb mestereim voltak, "oreg".
 
2001. június 18. hétfő, 18:42 86. | filmhu
Sziasztok !
Legelőször is szeretném leszögezni, hogy NEM vagyok elisabeth/Bözse alteregója, sőt én vagyok az, akivel kedvenc Bözsikénk összekeverte nyomozót... :)
A történet annyi, hogy az MTV Fórumán is hasonló témá(k)ban megy a kavarás, és szerénységem Bözsike irányában tanusított hozzáállása nagyon hasonló ott, mint itt nyomozóé... Az itt megtárgyalt téma egyébként ott jónéhányszor lefutott...
Bár semmi kedvem személyeskedni, de Bözsike itt is ugyanazt játssza, mint amott : ezer álnéven bejelentkezik, és hülyeségeket beszél...

Márkameggynek csak annyit : az ORTTs kérdést én is feltettem már kedvenc topicnyitónknak... Választ szintén nem kaptam... Csak mellébeszélést... (De most komolyan : ORTT azaz Országos Rádió és Televízó Testület... Felügyelőség, tehát "pályázat" nem igazán van náluk -főleg nem "filmköny"-ügyben...)
És még sorolhatnám az ellentmondásokat, de inkább nem teszem... :)
 
2001. június 18. hétfő, 18:40 85. | filmhu
Pici puha = Microsoft

IQ=0,0000+0
 
2001. június 18. hétfő, 18:35 84. | filmhu
nem olvastam, es nincs is meg. kenytelen leszel elmondani.
 
2001. június 18. hétfő, 18:34 83. | filmhu
ezt elizeltem:))) tehat helyesen pszichiater

bocsi.
 
2001. június 18. hétfő, 18:33 82. | filmhu
Megoldás a bevezetés informatikába is benne van.
A doboztetőn is ki van írva!
 
2001. június 18. hétfő, 18:28 81. | filmhu
Nyomozó:
H Ü L Y E
így már nyelvtanilag helyes is.
Én nem Pszicho doki vagyok:
Mi az Pici-puha?
 
2001. június 18. hétfő, 18:27 80. | filmhu
na, oreg:
1. mibol gondolod, hogy fiatalabb vagyok?
2. mintha nem en hulyeztelek volna le.
3. vszinuleg tobbet forumoztam mar mint te, nem csak itt, tehat illemet itt en oktathatnek neked - pl. nem en loptam el mas nickjet, illetve nem en valtoztatgatom a nickemet folyton, hogy ugy nezzen ki, mi vagyunk tobben.

ne becsuld tul magad!
 
2001. június 18. hétfő, 18:23 79. | filmhu
Ez egy saját e-mail cím!

Kikérem magamnak, hogy egy marha a harmadik hozzászólásnál mindenkivel egyenlővé tegyen.

1.Tanulj: Tiszeld az Öreget is!!!!!
:-)
2. Ne írj semilyen más fórumra, itt a te helyed- bár kissé meghaladja szellemi képességeidet ez is
:-))))))))
 
2001. június 18. hétfő, 18:23 78. | filmhu
doktor ignore off.

ha el sem olvastad a topikot, akkor mire fol mondasz rolam iteletet? nem szimpatiatuntetes folyik, hanem valamit nehanyan ki akarunk deriteni, es ezt leginkabb az neheziti meg, akitol allitolag elvettek valamit. ez, szvsz, sokkal erdekesebb szimptoma. (ja, doktor ur, a psychiatert - mint lathatod - ch-val irjak, de leginkabb pszihiáternek, vagy - ekezet nelkul - pszihiaternek. a hulyet meg egy u-vel. nyomozo, mellesleg nyelvesz.
 
2001. június 18. hétfő, 18:17 77. | filmhu
Nyomozó:
Én nem tudok beleszólni, hogy mi megy a Topicba mint te!!!!!
De, most már nem vagyok biztos a diagnozisban!

Javaslom: Psyhiater vagy sima elmeorvosi lelet beszerzését.

Ha lehet NE A MAGYAR FILM költségén.
Ha kész scanneld be???
 
2001. június 18. hétfő, 18:16 76. | filmhu
hat ez bravuros megoldas lett volna, mar sajnalom, hogy kozbepofaztam. ha ilyen kreativ maradsz, akkor isten hozott ujra.

mellesleg, mar biztos, hogy te is elizabet vagy, nem olyan forgalmas ez a forum, hogy ennyien legyunk rajta egy idoben. a legvicesebb, hogy elizabet meg a sajat foruman is onmagaval cseveg:DDD - marmint a szivarvany honlapon - csak ott nem sajat neven buzizik és fekazik. itt legalabb felvalalja a na(r)cizmusat.

kovetkeztetes:
elizabet, doktor: IGNORE ON
 
2001. június 18. hétfő, 18:13 75. | filmhu
Nyomozó:
H
94-75  /  174

nka emblema 2012